Walka Pudzianowskiego ze Szpilką. To jest możliwe!

46

Choć Artur Szpilka jeszcze nie zadebiutował w KSW, już mówi się o jego kolejnych rywalach. W kuluarach wspomina się nawet o hitowym pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim!

Walka Pudzianowskiego ze Szpilką. To jest możliwe!
Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski? Taki pojedynek jest możliwy (Getty Images)

Już 18 czerwca w Toruniu Artur Szpilka zadebiutuje w KSW, a zarazem w MMA. Były pięściarz w formule mieszanych sztuk walki zmierzy się z Serhijem Radczenką. O tej walce mówiło się od dawna, a teraz starcie staje się faktem.

Na wielki rewanż czekają tysiące fanów. W 2020 roku Polak wygrał z Radczenką na punkty, choć był to bardzo kontrowersyjny i mocno krytykowany werdykt. Po potyczce od razu mówiło się o kolejnym skrzyżowaniu rękawic, ale wówczas nikt nie spodziewał się, że dojdzie do niego w MMA.

Choć Szpilka w mieszanych sztukach walki jeszcze nie zadebiutował, kibice w spekulacjach już wybiegają daleko w przyszłość. Coraz częściej mówi się o kolejnych zestawieniach z udziałem Polaka. Niewykluczone, że dojdzie do walki pomiędzy nim a... Mariuszem Pudzianowskim!

Zestawianie ich jest chyba trochę przedwczesne. To jest jego debiut, nowa formuła dla Artura. Naprawdę trzeba zobaczyć, jak sobie poradzi - przyznał Martin Lewandowski w rozmowie z WP SportoweFakty.

Jeden z szefów KSW nie ukrywa zarazem, że taki pojedynek już chodził mu po głowie.

Oczywiście, to zestawienie byłoby turbo atrakcyjne dla fanów i w ogóle od strony takiej promocyjnej. Na pewno, ale mnie się wydaje, że na tę chwilę za wcześnie dla Artura - zaznaczył.
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Palce lizać
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić