Wielka informacja od Fame MMA. "To się dzieję naprawdę!"

1

Mówiło się, że wkrótce na stadionie PGE Narodowym w Warszawie zorganizowana zostanie gala freakfightowa. W ostatnim czasie plotki przybrały na sile, gdy Fame MMA poinformowało o zmianie lokalizacji nadchodzącego wydarzenia. Teraz pojawił się oficjalny komunikat, który potwierdził medialne doniesienia.

Wielka informacja od Fame MMA. "To się dzieję naprawdę!"
Na zdjęciu: Fame MMA (YouTube)

W ostatnich latach freakfighty zarówno w naszym kraju, jak i za granicą nabrały na zainteresowaniu. Obecnie wciąż cieszą się popularnością i to do tego stopnia, że jest to tendencja rosnąca. Możemy zauważyć to na każdej kolejnej gali, które przyciągają sporo osób.

Federacje freakfightowe nie mają absolutnie żadnych problemów z przeprowadzaniem wydarzeń w halach widowiskowo-sportowych największych polskich miast. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że organizacja Fame MMA może całkowicie przebić swoją konkurencję.

Gala FAME 22 pierwotnie miała odbyć się w łódzkiej Atlas Arenie. Tymczasem we wtorek (28 maja) organizacja poinformowała, że ostatecznie miejsce, w której dojdzie do tego wydarzenia, zostanie zmienione w najbliższym czasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Burneika kupił dzieciom zabawkę. No i się zaczęło

Plotki o organizacji wydarzenia stadionie PGE Narodowym w Warszawie ostatecznie znalazły swoje potwierdzenie. Fame MMA wydało już oficjalny komunikat, w której rozwiało wątpliwości w tej sprawie.

"TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!!!! 6 lat istnienia federacji, 26 zorganizowanych wydarzeń spod szyldu FAME, gdzie zawitaliśmy w niemal każdym zakątku Polski: Kraków, Gliwice, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Poznań, Koszalin... Nadszedł ten moment, na który wszyscy z upragnieniem czekaliśmy... STOLICO, NADCHODZIMY! Już za parę miesięcy będziecie świadkami największej gali freak fight na świecie i PIERWSZEJ, która odbędzie się na największym stadionie w Polsce. Najmocniejsze zakończenie lata, dziesiątki tysięcy kibiców na żywo. TO BĘDZIE PRZEPOTĘŻNE WIDOWISKO i prawdziwie HISTOŁYCZNA GALA!" - brzmi komunikat ze strony pierwszej w Polsce organizacji freakfightowej.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić