LAK| 

Wielka tragedia. Nagła śmierć 19-letniego piłkarza

2

Bardzo smutne wieści dotarły z Wielkiej Brytanii. Wielki talent, 19-letni Christian Rowe, zginął w wypadku drogowym. "Jesteśmy załamani i wstrząśnięci tą informacją" - pisze klub.

Wielka tragedia. Nagła śmierć 19-letniego piłkarza
Christian Rowe (Twitter)

"BBC" przekazał smutne wieści ws. 19-letniego Christiana Rowe'a, który zginął w wypadku samochodowym. To był zawodnik Slough Town, którego uważano za jednego z "najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia". Klub w oświadczeniu, które wydał na stronie internetowej, zakomunikował, że jest pogrążony w żałobie po tej informacji. Nie podano dalszych szczegółów dotyczących katastrofy.

Nasze myśli i modlitwy są z rodzicami Christiana, rodziną, przyjaciółmi i kolegami z drużyny - napisano.

"Cudowny chłopak"

Na Twitterze menedżer pierwszego zespołu Neil Baker opisał go jako "cudownego chłopaka, który miał realną szansę na doskonałą karierę".

To ból dla rodziny, dla wszystkich w klubie, głównie dla 23-latków, którzy znają go lepiej, ale on trenował z nami wiele razy i to naprawdę smutny scenariusz - dodał w rozmowie z "BBC".

Zdecydowanie grałby w tym sezonie w Conference South Football, a dla 19-letniego środkowego obrońcy to wielka sprawa i mogłaby doprowadzić go do większych rzeczy. Był bardzo ambitny, bardzo wierzył w swoje umiejętności i słusznie. Był bardzo dobrym, opanowanym graczem i jest to absolutna strata dla wszystkich - dodał menedżer.

Burnley FC, w którym Rowe niedawno grał, przesłał rodzinie "kondolencje".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić