Wymyślony konflikt w Fame MMA. Gwiazdor się przyznał

3

Amadeusz "Ferrari" Roślik z Fame MMA jest niemal od początku istnienia organizacji. Choć już wcześniej cieszył się określoną popularnością w internecie, to dopiero walki w MMA dały mu prawdziwego kopa. Kilka miesięcy temu Roślik zniszczył samochód Michała "Boxdela" Barona, jednak... zrobił to tylko na potrzeby walki.

Wymyślony konflikt w Fame MMA. Gwiazdor się przyznał
Wymyślony konflikt w Fame MMA. Gwiazdor się przyznał (YouTube, Aferki)

Amadeusz "Ferrari" Roślik to jedna z tych osób, które ze swojej obecności w Fame MMA wyciskają 110 procent. "Ferrari" debiutował na gali Fame MMA 2, jako jeden z wielu YouTuberów w kraju. Z każdą galą jednak jego rozpoznawalność rosła, a on sam robi wszystko, by było o nim głośno.

Fanów zelektryzował przede wszystkim konflikt Roślika z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Obaj panowie szczerze się nienawidzili, a ich pierwsza walka, na Fame MMA 4, nie rozwiązała konfliktu. "Ferrari" przegrał wówczas decyzją sędziów, z czym sam się nie zgadzał. Zdecydowano się zatem na organizację rewanżu.

Potem stoczył jeszcze kilka elektryzujących pojedynków, między innymi z Kacprem Błońskim, Arkadiuszem Tańculą czy Kamilem Łaszczykiem. W przeszłości miał walczyć także z Michałem "Boxdelem" Baronem, czyli współwłaścicielem organizacji Fame.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jędrzejczyk rusza z projektem telewizji. "Nie mogę się już doczekać"

Wszystko zaczęło się od tego, że przedmiotem sporu między Roślikiem a Baronem był Dodge RAM. Kluczyki do auta miały zostać wręczone Adrianowi "Polakowi" Polańskiemu lub Roślikowi po walce na Fame MMA 13. Ostatecznie publiczność zdecydowała, że należy się to Robertowi Pasutowi, który robił ogromne "dymy" na konferencjach.

Rozgoryczony tym faktem miał być Roślik, który pomalował farbą Dodge'a RAMa. "Ferrari" przyznał jednak, że jego zachowanie było ustawione.

Ja powiem tylko jeden szczegół. Ja powiedziałem, że obsikam tego rama, ale oficjalnie nie dostałem pozwolenia na to, a i tak to zrobiłem. Uznałem, że to będzie fajna promocja i próbowałem trochę wymusić, żeby samochód był na szali walki - przyznał Roślik w programie "Aferki".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kiedy kolejna gala FAME?

Gala FAME: REBORN odbędzie się w sobotę, 9 grudnia, w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru zobaczymy Sylwestra Wardęgę, który dwukrotnie miał okazję walczyć na gali FAME MMA. W obu przypadkach zaliczył dotkliwe porażki - najpierw z Kacprem Błońskim, a później z Dannym Ferrarim.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić