o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

Wzruszający wpis Joanny Jędrzejczyk. Widzi spełnienie w macierzyństwie?

4
Podziel się

Joanna Jędrzejczyk w ostatnich miesiącach coraz częściej niż w oktagonie pojawia się w mediach społecznościowych i telewizji. Była mistrzyni UFC ostatnio zamieściła wzruszający wpis o siostrzeńcu. Czyżby zawodnika MMA sama planowała zostać mamą?

Wzruszający wpis Joanny Jędrzejczyk. Widzi spełnienie w macierzyństwie?
Joanna Jędrzejczyk (Instagram.com)
bECptsXV

Joanna Jędrzejczyk w doskonały sposób wykorzystuje swoją popularność. Gwiazda światowych ringów bryluje w telewizji oraz mediach społecznościowych i doskonale dyskontuje to, co budowała przez lata w oktagonie.

Rzadko jednak polska zawodniczka MMA pokazuje się z rodziną. Ostatnio to się jednak zmienia. Już ostatnio Joanna Jędrzejczyk chwaliła się, że pomimo ogromu zajęć znalazła czas na baby shower swojej siostry bliźniaczki. Tak teraz zamieściła wzruszający wpis dotyczący właśnie rodziny.

bECptsXX
Chwila, chwila rycerzyku, ciocia chciała się tylko przywitać, a ty kopiesz jak szalony. Hmm, pomimo iż z Kasią dzieli nas 25 min różnicy (dość sporo jak na ciąże bliźniaczą) i jesteśmy dwujajowe, to młody chrapkę do kopania przejmie po cioci. Jeszcze chwila i młody będzie z nami. Nie możemy się doczekać - podpisała zdjęcie na Instagramie Joanna Jędrzejczyk.

Gwiazda UFC już nie może doczekać się, aż zobaczy syna swojej siostry. Może to mieć dla niej szczególne znacznie, bowiem dotyczy jej bliźniaczki, a jak wiadomo więź pomiędzy bliźniakami jest wyjątkowo silna.

bECptsYd

Czy to też oznacza, że w Joannie Jędrzejczyk obudził się instynkt macierzyński? Jeśli tak, to wygląda na to, iż jest to perspektywa dłuższej przyszłości, ponieważ w okolicach sierpnia-września planuje ona wrócić do oktagonu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Sędzia nabrał się na jawne oszustwo
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECptsYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Educations
4 miesiące temu
Niech zostanie matka. Ciekawa by była taka pani tez do trenowania mlodzierzy. Zamiast do szkoły średniej lepiej raz w tygodniu jakby miał chłopak trening.
Faaaz
4 miesiące temu
Ona ma już rozwalony nos, popatrzcie na jej twarz. Tragedia.
lanser
4 miesiące temu
lans Jędrzejczyk trwa w najlpesze, na zasadzie jak się nie wepcham przez drzwi to wejde oknem. A poziomem angielskiego nie odstaje od prezydenta buhahaha
bECptsYz
Jasiunawarows...
4 miesiące temu
Myślałem że to Robert Kubica.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić