VDB| 

Znany polityk zawalczy w ringu? Zamieścił wymowny wpis

54

Niedawno były premier Kazimierz Marcinkiewicz ogłosił, że zadebiutuje w MMA. Potem chęć sprawdzenia się w klatce wyraził poseł Łukasz Mejza, a teraz wymowny wpis w mediach zamieścił Krzysztof Bosak. Czy były kandydat na Prezydenta RP pojawi się niedługo w ringu?

Znany polityk zawalczy w ringu? Zamieścił wymowny wpis
Krzysztof Bosak (Instagram.com)

Gale MMA z udziałami celebrytów są w Polsce bardzo popularne. Wystarczy chociażby zobaczyć jakim zainteresowaniem cieszą się wydarzenia organizacji FAME MMA czy MMA-VIP. Stąd też nic dziwnego, że ten kierunek ostatnio zainteresował polityków. Swój debiut już zapowiedział były premier Kazimierz Marcinkiewicz, natomiast ostatnio o wejściu do klatki wspominał również poseł Łukasz Mejza.

Teraz jednak szykuje się debiut zawodnika, który jest uznany na politycznym polu. Wszystko za sprawą gali Knockout Boxinf Night 15 (walką wieczoru będzie starcie Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim). Organizator tego wydarzenia wystosował ogłoszenie do polskich influencerów i liderów opinii, że mogą wystąpić na tej najpopularniejszej od lat na polskim podwórku gali.

Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Wielu influencerów informowało na własnych kanałach, że już wysłało zgłoszenie. Jednak wszystkich zaskoczył Krzysztof Bosak, który na Twitterze zamieścił wymowny wpis.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Oferta dla liderów opinii, jeżeli nuży ich gadulstwo" - napisał Krzysztof Bosak.

Ten wpis spotkał się od razu z ogromnym zainteresowaniem. Znanemu politykowi odpowiedziała nawet sama organizacja, natomiast Artur Szpilka wskazał nawet potencjalnego oponenta Krzysztofa Bosaka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Z prezydentem Poznania" - zaproponował Artur Szpilka.

Biorąc pod uwagę różnice poglądów obu polityków byłoby to ciekawe starcie. W boksie ważna jest tzw. zła krew, a tam z pewnością by jej nie brakowało. Swoje zainteresowanie skrzyżowaniem rękawic z Krzysztofem Bosakiem wyraził również ostatni pogromca Marcina Najmana - "Taxi Złotówa".

Czy możemy spodziewać się występu lidera Konfederacji na gali 22 maja? Wydaje się to mało prawdopodobne. Jednakże gdyby do tego doszło, z pewnością byłoby to bardzo głośne starcie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: wakacje gwiazdy reprezentacji Polski. Widoki zapierają dech w piersiach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić