22-latka zmarła po latach uzależnienia od ketaminy. Wstrząsające zeznania matki
Tragiczna historia młodej agentki nieruchomości z Wielkiej Brytanii, Isabelle Sapherson-Moralee. Jak podaje "The Sun", 22-latka zmarła po latach wyniszczającego uzależnienia od ketaminy, które doprowadziło do skrajnego wycieńczenia organizmu i poważnych problemów zdrowotnych. Podano przyczynę jej śmierci.