Zabrze. 74-latka od dekady czeka na wykup mieszkania. Powód szokuje
74-letnia pani Bronisława z Zabrza od dekady próbuje wykupić mieszkanie, w którym mieszka od 40 lat. Jak opisuje Polsat News w materiale "Interwencja", seniorka wpłaciła niemal 10 tys. zł, ale sprawa utknęła m.in. przez problem z gruntem przed blokiem. Po reportażu telewizji urzędnicy w końcu zapowiadają finał procedury.