Atrakcja tylko dla odważnych. Zjechalibyście z takiej zjeżdżalni? [WIDEO]

36

Dubaj słynie z niesamowitych atrakcji. Niedawno dołączyła do nich kolejna. Hotel Sky View zaprasza nie tylko na zapierający dech w piersiach punkt widokowy, ale również na zjeżdżalnię. Ostrzegamy, to atrakcja tylko dla naprawdę odważnych turystów.

Atrakcja tylko dla odważnych. Zjechalibyście z takiej zjeżdżalni? [WIDEO]
Atrakcje Dubaju potrafią zachwycić (Twitter.com, thenationalnews.com)

Wraz z końcem listopada hotel Sky Views w Dubaju udostępnił turystom trzy nowe atrakcje: dwukondygnacyjny taras widokowy, na który wjeżdża się szklaną windą (Sky Observatory), szklaną zjeżdżalnię (Sky Glass Slide) oraz mrożącą krew w żyłach platformę widokową (Sky Edge Walk).

Śmiałkowie, którzy wybiorą się na Sky Edge Walk, czyli spacer krawędzią tarasu 220 metrów nad ziemią, przechodzą krótkie szkolenie i są zabezpieczani linami. Jednak platforma widokowa nie jest w żaden sposób ogrodzona, więc naprawdę można poczuć tam adrenalinę. Ale to nie wszystko.

Zjeżdżalnia tylko dla odważnych. Atrakcje Dubaju potrafią zachwycić

Wrócić ze Sky Edge Walk można na kilka sposobów - schodami, windą albo wspomnianą wcześniej szklaną zjeżdżalnią. Zapewnia ona wspaniałe widoki na całe miasto, ale z pewnością nie każdy odważy się zjechać z 53. na 52. piętro w ten szalony sposób.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ile trzeba zapłacić za taką przyjemność? Wizyta osoby dorosłej w Sky Observatory i skorzystanie ze Sky Glass Slide kosztuje 70 dirhamów, czyli ok. 80 zł. Z kolei spacer na krawędzi, czyli Sky Edge Walk, to wydatek 704 dirhamów, czyli niecałych 800 zł.

Zobacz także: „Polski Dubaj” kierunkiem na urlop. Niezwykłe miejsce w Polsce
Autor: HSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić