aktualizacja 

Mieszkał w Polsce przez trzy miesiące. Zachowanie ludzi go zdziwiło

146

Luke, który na TikToku prowadzi konto pod nazwą LukeLifeCharms, zwiedza przeróżne kraje, z których na bieżąco zdaje relacje w social mediach. Niedawno opuścił Polskę. W odpowiedzi na pytanie jednego z internautów podzielił się tym, co go urzekło w Polsce, a co z kolei denerwowało.

Mieszkał w Polsce przez trzy miesiące. Zachowanie ludzi go zdziwiło
Luke powiedział, co go najbardziej denerwowało w Polsce (TikTok)

Na swoim podróżniczym koncie Luke ma już Meksyk i Kolumbię. Po tych egzotycznych, a przede wszystkim ciepłych krajach, przyszła pora na Polskę.

Pączki, pierogi oraz... nieprzewidywalna pogoda. To głównie tym zagadnieniom Luke poświęcał swoje nagrania z naszego kraju. W sieci poniosło się jego nagranie ze sposobem na kupowanie tańszych biletów PKP.

Po trzech miesiącach Luke opuścił Polskę i ruszył ponownie do Meksyku. W międzyczasie jeden z internautów spytał, co w naszym kraju podobało mu się najbardziej, a co najmniej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Jak podróżuje się po Meksyku? "Nie można się znudzić"

Co nie podoba się w Polsce?

Luke nie miał problemu z określeniem tego, co mu przede wszystkim w naszym kraju nie pasuje, a raczej - co go denerwuje.

Jeśli jesteś przyjazną i uśmiechniętą osobą, żyjesz w Polsce i jesteś miły do ludzi, to oni patrzą na ciebie podejrzliwie. Pytają "dlaczego jesteś tak radosny?". Kiedy się uśmiechasz, to masz wrażenie, że ludzie patrzą na ciebie jakby nie mogli ci ufać, jakbyś chciał im coś zabrać - relacjonował Luke.

Polacy w komentarzach usiłowali wyjaśnić co może być przyczyną takiego zachowania u naszych rodaków.

Dobra wiadomość jest taka, że zmieniamy się jako społeczeństwo. Będzie lepiej, mam nadzieję - napisała użytkowniczka.

Co ciekawe, tak jak Luke'a denerwuje zachowanie ludzi w Polsce, tak samo tym co zrobiło na nim najlepsze wrażenie byli... właśnie ludzie. Jak sam mówi - to, gdzie bywał i co jadł, w dużej mierze zależało właśnie od ludzi, których spotykał. Oni sami zaskakiwali go swoją gościnnością.

Luke przyznaje, że Polacy różnią się od siebie - ci z miast od tych z małych miasteczek. Mężczyzna przyznał też, że zwiedzanie niewielkich miejscowości i miasteczek oraz poznawanie ich kultury, sprawiało mu ogromną radość.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić