aktualizacja 

Pasażerka dostała szału na lotnisku. Pobiła pracownicę i rzucała rzeczami

7

Dramatyczne sceny na lotnisku w stolicy Meksyku. Pasażerka spóźniła się na odprawę, na dodatek posługiwała się nieważnym paszportem, więc nie mogła wsiąść do samolotu. Wpadła w prawdziwą furię a złość wyładowała m.in. na pracownicy lotniska.

Pasażerka dostała szału na lotnisku. Pobiła pracownicę i rzucała rzeczami
Pasażerka wpadła w szał na lotnisku w Meksyku (Twitter)

Pasażerka, mająca odlecieć z Mexico City samolotem linii Emirates, spóźniona stawiła się przy okienku odprawy. Na dodatek okazało się, że jej paszport jest nieważny. Pracownica lotniska odmówiła jej w związku z tym wydania karty pokładowej.

Pasażerka wpadła w furię na lotnisku w Meksyku

Kobieta wpadła w szał, a wszystko zostało nagrane i wrzucone do sieci. Zaczęła się wydzierać i przedarła się na stronę pracowników. Tam próbowała pobić przedstawicielkę linii Emirates i zaczęła rzucać przedmiotami, które wpadły je w ręce, także sprzętem komputerowym.

Ostatecznie kobieta wspięła się na stanowisko do odprawy i zaczęła krzyczeć do ludzi na lotnisku. Na szokującym nagraniu widać, jak pracownicy lotniska w tym samym czasie wołają ochronę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Możemy potwierdzić, że 1 listopada doszło do incydentu przy stanowisku odprawy na międzynarodowym lotnisku w Meksyku, w którym pasażerka, która spóźniła się do stanowiska odprawy, podróżowała z wygasłym paszportem – brzmi oświadczenie linii Emirates. Klientce odmówiono podróży, a ona się zbuntowała i fizycznie znęcała nad personelem naziemnym, więc konieczna była interwencja ochrony lotniska i policji - dodano.

Kobieta ostatecznie została zatrzymana przez ochronę i musiała poczekać na policję, która już była w drodze na lotnisko.

Dantejskie sceny na lotnisku Okęcie

W zeszłym miesiącu informowaliśmy, że istny koszmar przeżyli także pasażerowie, którzy wyruszali w podróż z warszawskiego lotniska Okęcie 8 października. Czytelnik "Faktu" przekazał, że ze względu na awarię systemu powstał niemały chaos.

W tłumie dochodziło do dantejskich scen. Starsze osoby mdlały, a poza tym z emocjami nie radziły sobie dzieci.

Czekający szczególnie agresywnie reagowali na bezczelne zachowania niektórych uczestników kolejki, którzy próbowali wtłoczyć się do odprawy poza kolejnością - opowiada świadek dramatycznych zdarzeń.
Zobacz także: "Halo Polacy". Największe mity na temat Włochów. "Ananas na pizzy nie jest najgorszym złem"
Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić