aktualizacja 

Pokazał, co się dzieje w Egipcie. "Nie mogę was okłamywać"

68

Patryk Suracki mieszka w Egipcie i publikuje na TikToku treści związane z podróżowaniem. Niedawno na jego profilu pojawiło się nagranie, na którym podzielił się z internautami pewnym wyznaniem. "Czas powiedzieć prawdę" - napisał pod opublikowanym wideo.

Pokazał, co się dzieje w Egipcie. "Nie mogę was okłamywać"
Tiktoker w nietypowy sposób promuje kierunek turystyczny (TikTok)

Jaką to prawdę tiktoker miał do przekazania internautom? Chodzi o pogodę w Egipcie. Patryk postanowił raz na zawsze rozwiązać wątpliwości związane z podróżowaniem do tego kraju w grudniu. Ciepło? Zimno? Słońce? Deszcz? Tiktoker odpowiedział na wątpliwości internautów w dość ironiczny sposób.

Czas w końcu powiedzieć prawdę. Nie mogę was w nieskończoność okłamywać. 2 grudnia, pogoda paskudna, co zresztą widać na załączonym obrazku. To nie jest ręcznik plażowy. Ja po prostu traktuję to jako szalik. Tylko na chwilę na potrzeby nagrania ściągnąłem kurtkę, bo generalnie to chodzi się tutaj w kurtce już w grudniu - opowiada Patryk na wideo opublikowanym na TikToku.

Tiktoker w nietypowy sposób promuje Egipt jako zimowy kierunek

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na nagraniu widać doskonałą pogodę. Świeci pełne słońce, a niebo jest bezchmurne. Autor nagrania spaceruje w koszulce na krótkim rękawku, a przez szyję przewieszony ma ręcznik plażowy.

Chwilę później Suracki dociera na plażę pełną turystów, ściąga koszulkę i wchodzi do wody, aby w niej popływać. Cały czas komentuje przy tym, że plaża jest pusta, że nie ma turystów (kiedy jest ich tłum), a woda jest zimna.

- Woda ma tylko 28 st. C, czyli jakieś 5 stopni więcej niż statystycznie temperatura wody w polskich jeziorach w środku lata. To przecież mega zimno. Chyba z pół godziny trzeba się zamaczać - relacjonuje, kąpiąc się w okularach przeciwsłonecznych.

Świadczyłoby to o tym, że liczne głosy internautów, sugerujące, że w grudniu w Egipcie jest zimno, są nie do końca zgodne z prawdą. Autor nagrania udowadnia, że grudzień jest równie dobrym czasem na podróż do Egiptu, co inne miesiące.

Internauci w kontrze - zimą w Egipcie ciemno i zimno

Nagranie tiktokera jednak nie wszystkich przekonało. Pod postem pojawiły się liczne głosy, sugerujące, że w grudniu w Egipcie wcale nie jest tak pięknie.

"Potrafi mocno wiać zimny wiatr, a wieczorami potrzebna jest bluza albo i nawet kurtka. Byłam sześć razy w listopadzie i grudniu i było 18 st. C." - napisała jedna z użytkowniczek portalu. "Byłem w lutym 2022 r. i jak wiał wiatr to było naprawdę zimno. Za zimno, aby się kąpać w morzu i niepodgrzewanym basenie" - napisał ktoś inny.

Dodatkowo internauci zwrócili uwagę, że o godz. 17 zimą w Egipcie robi się już ciemno.

Nagranie można obejrzeć TU.

Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić