aktualizacja 

Polacy w Egipcie. "Kowalski daje się 4 razy dziennie zrobić w konia"

266

Egipt to kierunek, który niektórzy kochają, a inni nienawidzą. Polski tiktoker, który przez półtora roku mieszkał w tym kraju, powiedział niedawno, że jego zdaniem to wyłącznie kraj dla osób inteligentnych.

Polacy w Egipcie. "Kowalski daje się 4 razy dziennie zrobić w konia"
Egipt to kierunek, który nie każdemu się spodoba (Adobe Stock, Thomas Eder)

Profil "innastronaswiata" ma na TikToku 122 tys. obserwujących. Jego autor, Patryk Suracki, publikuje tam wiele ciekawych informacji na temat miejsc, które odwiedza. Często są to porady na temat Egiptu, w którym mieszkał. Niedawno nagrał wideo, które zatytułował "Komu z was spodoba się Egipt?".

Egipt nie dla każdego

Egipt to kraj przeznaczony wyłącznie dla ludzi niezwykle inteligentnych, bystrych, którzy potrafią sobie radzić w życiu, szybko reagować i są decyzyjni - mówi w nagraniu. - Jeżeli czujesz, że nie należysz do najbystrzejszych osób w naszym kraju, to zdecydowanie odradzam ci Egipt.

Tiktoker podkreśla w swoim nagraniu, że wycieczkę do Egiptu trzeba wybrać świadomie, bo można się rozczarować zachowaniem miejscowych, np. w kwestii targowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Porównał Polki i Azjatki. "To jest zupełnie inny świat"
Egipt cię zje, przeżuje i wypluje, a na końcu wrócisz niezadowolony i będziesz wszędzie mówić, jaki ten Egipt jest zły - dodaje.

Jego zdaniem, Egipt to świetne miejsce na wakacje, ale tylko dla osób świadomych, które wiedzą czego szukają i nie lecą tam na pierwsze zagraniczne wakacje.

Polecam ten kierunek każdemu, kto ma trochę oleju w głowie, kto rozumie obce kultury i każdemu, kto potrafi poradzić sobie w sytuacjach niecodziennych i nie będzie wszystkiego porównywał z Europą, bo Egipt to nie Europa - dodaje na końcu nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Egipt nie dla idiotów

Na jednym nagraniu w tym temacie się jednak nie skończyło. Patryk Suracki wrócił do tego tematu w podcaście "Ucz się świata", w rozmowie na temat bezpieczeństwa i wolności w Afryce. Jej fragment udostępnił na swoim kanale.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Powiedziałem bardzo kontrowersyjną rzecz, ale ja tak uważam, że - Egipt nie dla idiotów - mówi w rozmowie z Ludwikiem Pisarskim. - Tam są ludzie, którzy potrafią wykorzystać niewiedzę ludzi i ja im się wcale nie dziwię. Bo jeżeli przylatuje jakiś Kowalski, który naprawdę nigdzie nie był i daje się cztery razy dziennie zrobić w konia na tym samym, to następnego dnia zrobimy go piąty raz.

Tiktoker podkreśla, że zachowanie miejscowych nie jest niczym złym i jego zdaniem tylko ktoś inteligentny je zrozumie i będzie potrafił znaleźć w tym pozytywy.

Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić