aktualizacja 

Skandaliczne zachowanie w samolocie. "Nie dotykaj mnie"

22

Pilot linii lotniczej Virgin Australia został zmuszony do tego, by wyjść z kokpitu i rozprawić się z agresywnym pasażerem. Do sieci trafiło nagranie z niecodziennego incydentu na pokładzie samolotu. - O jeden za dużo, kolego - słychać na wideo zamieszczonym w serwisie TikTok.

Skandaliczne zachowanie w samolocie. "Nie dotykaj mnie"
Pasażer został wydalony z samolotu (TikTok - _benmckay)

Samolot Virgin Australia miał odlecieć z lotniska Townsville w Quensland, jednak przez pijanego pasażera, wszystko opóźniło się w czasie. Podróżny był agresywny wobec personelu pokładowego. Sytuacja zmusiła pilota do wyjścia z kokpitu i siłowania się z delikwentem.

Podróżny nagrał skandaliczne zachowanie pasażera

Interwencja pilota okazała się ostatecznością po tym, jak zaciekła stewardesa przez długi czas próbowała rozprawić się z pasażerem o własnych siłach. W końcu został on wypchnięty z samolotu przez dowódcę załogi. Nim jednak to się stało, jeden z pasażerów zarejestrował telefonem fragment ich kłótni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". "Co ludzie powiedzą?" To różni Polaków i Australijczyków.

Na nagraniu zamieszczonym w serwisie TikTok widać, jak pilot wychodzi z kokpitu i zaczyna się siłować z mężczyzną w żółtych klapkach i kapeluszu. Słychać również krzyki i wyzwiska pasażera w kierunku pilota. "Nie dotykaj mnie" - krzyczał. W pewnym momencie podróżny dostał od stewardesy ostrzegawczy sygnał palcem.

Na podróżnego zostały nałożone odpowiednie ograniczenia

Rzecznik linii lotniczej Virgin Australia zapewnił w rozmowie z mediami, że bezpieczeństwo gości oraz załogi jest priorytetem numer jeden. Przewoźnik nie toleruje żadnego niesfornego zachowania w trakcie lotów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

W takich przypadkach sprawy przekazywane są australijskiej policji federalnej lub stanowej. Na niesfornego pasażera nałożono zatem stosowne ograniczenia w podróżowaniu.

Stanowczość i odwaga personelu pokładowego zostały błyskawicznie docenione przez użytkowników TikToka. Pod zamieszczonym filmem pojawiły się głosy uznania.

"Ta stewardesa była niesamowita"; "Brawo dla załogi"; "Personel pokładowy nie zasługuje na takie zachowanie" - czytamy w komentarzach pod opublikowanym wideo. "Będzie zachwycony łapaniem autobusu na wakacje" - podsumowali internauci.
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić