Zdjęcie z samolotu podzieliło internautów. "Nie zniósłbym tego"

192

Do sieci trafiło zdjęcie ilustrujące irytujące zachowanie jednej z pasażerek lotu. "Taki widok towarzyszył mi przez większość mojego trzygodzinnego lotu" - napisał jeden z podróżnych w poście udostępnionym na portalu Reddit.

Zdjęcie z samolotu podzieliło internautów. "Nie zniósłbym tego"
Jeden z pasażerów samolotu nie był zachwycony zachowaniem innej podróżnej (Reddit)

Podróżni potrafią swoim zachowaniem skutecznie zepsuć klimat podczas lotu samolotem. Jeden ze zniesmaczonych pasażerów linii lotniczej opublikował na swoim profilu w serwisie Reddit zdjęcie, na którym widać, jak włosy siedzącej przed nim kobiety zwisają na oparciu fotela. Puszczony luźno pęk włosów niemal dotykał jego tabletu.

Zdjęcie z samolotu podzieliło internautów

Część internautów skrytykowała zachowanie pasażerki, uznając je za samolubne i niestosowne. "Dlaczego ludzie po prostu nie mogą zachowywać się taktownie w samolocie? W rzeczywistości to jest całkiem proste - czytamy w komentarzach.

Inni zaś zganili mężczyznę za to, że nie zwrócił uwagi siedzącej przed nim kobiecie, jeśli przeszkadzały mu jej zwisające włosy. Internauci zasugerowali, że mogła ona sobie nawet nie zdawać sprawy, że mogło to przeszkadzać innemu pasażerowi.

Pasażerowie robią dziwne rzeczy podczas lotu samolotem

"Najgorszym elementem lotu są inni pasażerowie" - komentują internauci. "Dlaczego po prostu jej nie powiedziałeś, żeby zabrała włosy?" - irytują się inni. "Ja zawsze klepię taką osobę w ramię i mówię, że jej włosy wyglądają naprawdę świetnie, ale nie chciałabym, żeby plątały mi się po stole. Zwykle to działa" - radzi jedna z użytkowniczek portalu.

Włosy zwisające z siedzenia to nie jedyny problem, z którym borykają się pasażerowie lotów. Podróżni potrafią robić różne dziwne rzeczy. Jakie irytujące zachowania pasażerów najbardziej przeszkadzają wam podczas lotu?

Źródło: "The Sun"

Zobacz także: Chorwacja gotowa na rekord. "Już ponad 3 mln turystów"
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić