Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

10-latka zginęła ratując dwoje innych dzieci. Nie miała szans

33
Podziel się:

Małoletnia Kiera Larsen uratowała przed tragiczną śmiercią dwie młodsze koleżanki, kiedy dachujący mercedes wypadł z trasy i z ogromną prędkością zmierzał w kierunku dzieci.

10-latka zginęła ratując dwoje innych dzieci. Nie miała szans
(Go Found Me)

Dziewczynki bawiły się nieopodal drogi w Lakeside w Kalifornii. W pewnym momencie rozpędzony samochód wypadł z trasy i dachując z ogromną prędkością kierował się w stronę bawiących się dzieci. Widząc to 10-letnia Kiera instynktownie odepchnęła młodsze koleżanki na bok, ale sama okupiła ten bohaterski czyn najwyższą ceną. Jej ciało zostało z ogromną siłą przygniecione do barierki. Na miejscu szybko zjawiło się pogotowie, jednak obrażenia, których doznała były, zbyt duże, aby można było ją uratować.

Sprawa wywołała ogromne emocje. Matka uratowanych dziewczynek, które mają odpowiednio jeden i dwa latka, jest w szoku. Podczas wywiadu nie mogła znaleźć odpowiednich słów, aby wyrazić wdzięczność małej bohaterce.

Kiera będzie na zawsze aniołem stróżem moich małych dziewczynek. Moje córeczki to wszystko, co mam. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym je stracić. Kiera zrobiła to, co uznała za najlepsze - uratowała życie moich kochanych dzieci - powiedziała matka dziewczynek.

Policja wyjaśnia, co było przyczyną fatalnego wypadku. Jednak ludzie zareagowali natychmiastowo. Na stronie Go Found Me zebrali ponad 58 tysięcy funtów na pomoc rodzinie tragicznie zmarłej dziewczynki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(33)
DADDY
7 lat temu
Moja córka ma 10 lat i jest dobra jak ten Anioł. Czasami denerwuję się na nią, że jest taka dobra, że przebacza mi i swojej młodszej siostrze złośliwości i psikusy. Wiem, że życie jest straszne i za swoją dobroć zapłaci Światowi. Ale ona już taka jest - jej imię MARIA, czasami wydaje mi się, że ona już wie....
emka-f2
7 lat temu
ciekawa jestem gdzie w tym czasie byli opiekunowie tych maluchów. Mała jest na zawsze wielka
Otaku
7 lat temu
Przez głupotę matki zginęły dzieci. Mnie z podwórka nie wypuszczano nawet jak miałem 5 lat...
Emisza
7 lat temu
Podziwiam tą dziewczynkę. Postąpiła bym tak samo gdy bym takie coś zobaczyła :(
l
7 lat temu
łzy.....
lola
7 lat temu
A JA SIĘ PYTAM?! CO ROBI ROCZNE I 2 LETNIE DZIECKO SAME BLISKO ULICY? GDZIE RODZICE?! JAK MOŻNA ZOSTAWIĆ DZIECI BEZ OPIEKI PRZY DRODZE - BAWIĄCE SIĘ?! nie odpowiedzialni rodzice nie powinni miec dzieci, dorosa osoba powinna porzy nich być. Jedni się ciesza i dziekują Bogu za zycie swoich dzieci, a i nni co maja.. tez dziękować ..? za co?! za głupotę innych ludzi? gdyby rodzice interesowali się swoimi dziećmi to nie doszłoby do tragedi..
erwa
7 lat temu
matko, poryczałam sie
Bo
7 lat temu
To Kalifornia, jak czytam - dlaczego więc zbierali tam funty? Czyżby Stany zmieniły walutę? A może ten, kto wymyślał tego mało konkretnego "newsa" (kiedy to było?) nie pomyślał o tym detalu?
jagrazka
7 lat temu
a jak mozna zostawic dzieci przy drodze bez opieki ? straszna tragedia , okropna
ed
7 lat temu
a u nas każdy ratuje swoje du..ko
antoni
7 lat temu
nie funtów tylko juanow
ch
7 lat temu
Tzn 10 latka sama z 1 i 2 latka?Ciekawe...A jednolatka pewnie jeszcze na wlasnych nogach?
elka
7 lat temu
Bohaterka ,żal że zginęla ,mały człowiek z Ciebie ,a jakie ogromne poświęcenie
dankan
7 lat temu
Małe WIELKIE dziecko
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić