12-letnia dziewczynka zginęła z rąk policjanta

43
Podziel się:

Tragedia w Pensylwanii. Ranny został 57-letni Donald Mayer, a jego córka zginęła.

12-letnia dziewczynka zginęła z rąk policjanta
(Facebook.com)

Ciera Mayer nie poszła do szkoły z powodu choroby. Była w domu z ojcem, kiedy do drzwi zapukał policjant. Donald Mayer otworzył, trzymając w dłoni odbezpieczony pistolet skierowany na funkcjonariusza. Ten od razu zareagował, strzelając raz do mężczyzny. Ranił go w ramię. Za ojcem stała jednak jego córka. Kula utknęła w jej klatce piersiowej. Dziewczynka zginęła na miejscu.

Policjant Clark Steele przyszedł do Donalda Meyera, aby wręczyć mu nakaz eksmisji.Jak donosi CNN mężczyzna wiedział, że policja jest w drodze do jego domu. Kiedy więc usłyszał pukanie do drzwi, domyślał się, kto stoi za drzwiami. Kolega policjanta – Bill Stoeffler powiedział CNN:

Clark Steele jest załamany tym co się stało. Ale został postawiony w sytuacji, z której nie mógł bezpiecznie się wycofać. To zdarzenie jest najgorszym koszmarem dla każdego funkcjonariusza. Natomiast nie miał innego wyjścia, musiał zrobić to, co zrobił.

* Donald Meyer został przewieziony do szpitala.* Postawiono mu zarzuty napadu z bronią w ręku, kierowania gróźb karalnych pod adresem policjanta oraz narażania życia i zdrowia innej osoby.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić