o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

22-latka zamordowana przez nastoletniego uchodźcę. Chciała pomagać

86
Podziel się

Imigranci nie robią sobie dobrej prasy. W Szwecji jeden z nich zamordował 22-letnią dziewczynę, która pomagała w ośrodku dla uchodźców w miejscowości Molndal.

22-latka zamordowana przez nastoletniego uchodźcę. Chciała pomagać
(East News, AP/FOTOLINK)
bESPqYdh

Jak podaje brytyjski serwis Metro, ofiarą była Alexandra Mezher pochodząca z Libanu. Do zabójstwa doszło w ośrodku, w którym przebywają nieletni bez rodziców. Policja nie podaje informacji o narodowości napastnika, ale potwierdza, że to nastolatek w wieku od 14 do 17 lat, który mieszkał w ośrodku.

*Chłopak dźgnął dziewczynę nożem. *Widząc zajście inni mieszkańcy odciągnęli go i zadzwonili po pomoc. 22-latka w momencie przyjazdu karetki jeszcze żyła. Później jednak zmarła w wyniku odniesionych ran.

bESPqYdj

Szwedzi mają duży problem z imigrantami. Jak przypomina Metro, w tym niespełna 10-milionowym kraju jest już ponad 160 tys. uchodźców. Zamieszki wywołane przez nich nie są niczym nowym.

*Warto przypomnieć, że w listopadzie ubiegłego roku wyciekły szokujące informacje. *W swoim gronie policjanci mówili o strachu i zbyt słabym wyposażeniu do walki z napastnikami, takimi jak zamachowcy z Paryża. Brakowało ponoć i broni, i sprzętu zabezpieczającego życie i zdrowie. Jeden z policjantów opisał, jak kazano mu patrolować dzielnicę infiltrowaną przez podejrzanych o terroryzm bez hełmu, bo w magazynie nie było żadnego pasującego na jego głowę.

Wtedy też głos zabrał premier Szwecji Stefan Löfven. Przyznał, że wobec możliwości ataku terrorystycznego jego rząd wykazał się naiwnością. Do tej pory wiadomo o 300 Szwedach, którzy przyłączyli się do ISIS i walczą w Syrii.

bESPqYdK
KOMENTARZE
(86)
jak
6 lat temu
jeżeli nie potrafią dostosować się do kultury kraju do jakiego przyjechali, to... wsadzić do samolotu i wywieść z powrotem do ich kraju
ad345
6 lat temu
Wiem, ze będę obrzucony obelgami ale bardzo mi przykro, kiedy na tematy zaslyszane tylko z internetu wypowiadają się "specjalisci" rożnej maści mający mętne pojecie o problemie. Mieszkam w Szwecji od wielu lat i faktycznie jest coraz gorzej, jednak winą można obarczyć głównie polityków. Nie jestem i nie bylem rasistą ale oczywiście uważam, ze 80-90% tzw uchodźców to młodzi fanatycy mamony i islamu (po połowie). Te pozostałe 20% to ludzie bezwzględnie potrzebujący pomocy i tak powinno to być postrzegane przez myślących Polaków. Rodziny z 2 dzieci uciekający przed wojna to nie terroryści. Przykro mi , ze nacji tak doświadczonej przez wojny nic w tym zakresie nie świta w głowach. Mam z takimi i takimi kontakty na codzien wiec wiem o czym pisze.
Alefa
6 lat temu
"nie sa przygotowani do walki z imigrantami" przecież imigranci to pokrzywdzeni ludzie tyle że mentalnie ,siedzacy jeszcze na drzewie a "naiwność" rządów jest pozorowana bo cale to zamieszanie,skłócanie,dezorganizacja ,rewolucje,wojny trwa od lat i jest świadomym ,celowym na zimno organizowanym procederem Iluminacko-masońsko -watykańskich bandytów ludzkich sterowanych przez "?"
bESPqYdL
Otworzyć na n...
6 lat temu
Otworzyć obozy koncentracyjne i pod prysznic hitlerowski
tymina3
6 lat temu
Posłuchajcie co mówi profesor Wolniewicz o imigrantach,
midem
6 lat temu
, Pani Kopacz!!! Weź Pani sobie ich wszystkich, ja nie chcę żadnego>
boo
6 lat temu
Nasz narod przetrwal wiele bo jest jednolity. Zobaczcie do czego doprowadzila wielokulturowosc na swiecie. Musimy bronic granic przed wrogiem
antylewak
6 lat temu
A Breidik w więzieniu,a chciał dobrze.On wiedział że lewactwo mydli ludziom oczy.
B52
6 lat temu
i co wy na to towarzysze lekko czerwoni czerwoni i jeszcze zieloni
szokman
6 lat temu
To pewnie odosobniony przypadek ataku. Pewnie biedna kobieta poślizgneła się na gównie , które zrobił biedny dzieciak , bo oni robią to tam gdzie popadnie , nie wiedząc do czego służy wc , no i wpadła na dzieciaka , który trzymał akurat nóż w ręce by pomóc jej w kuchni kroić warzywa na zupkę. Takie wyjasnienie w zupełności wystarczy kretyńskim Sądom by chłopaka ułaskawić i dać mu jeszcze darmową terapię psychologiczną. Takie rzeczy dzieją sie w cywilizowanej Europie , którą zalewa islamska hołota rodem z XVII w.
sobi
6 lat temu
i tak nikt nieslucha obywateli. polska sama powinna wznowić konytole na granicy. i odizolować się od zagrozenia ! a straz graniczna nie powinna mieć zadnych oporow i uzyc wszelkich srodkow do walki z tym najazdem !
Polak
6 lat temu
Zginęła za to, co kochała :D
genitazy
6 lat temu
Takie info zawsze mnie cieszy. Dostała to, na co zasłużyła :)
bESPqYdD
kamil-demurat
6 lat temu
Wypier***ić ich z krajów UE i tyle!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić