Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|

3 rekiny zabiły 21-latkę. Rodzina patrzyła na jej śmierć

163
Podziel się:

Stado rekinów zaatakowało nurkującą 21-latkę. Dziewczyna nie słyszała ostrzeżeń towarzyszących jej członków rodziny. 3 rekiny tak dotkliwie poraniły Amerykankę, że zmarła w szpitalu niedługo później. Dramat wydarzył się na Bahamach.

3 rekiny zabiły 21-latkę. Rodzina patrzyła na jej śmierć
(Facebook.com, Jordan Lindsey)

Rodzina próbowała ją ostrzec przed rekinami. 21-letnia Jordan Lindsey nurkowała z rodzicami i innymi krewnymi w pobliżu Rose Island, kiedy do rodziny zbliżyło się stado drapieżników. Bliscy krzykiem próbowali ostrzec Jordan, ale usłyszała ich dopiero kiedy 3 rekiny były tuż przy niej.

Straciła zbyt wiele krwi. Rekiny raniły 21-latkę w nogi, pośladki i ręce. Na oczach przerażonej rodziny jeden z drapieżników odgryzł Jordan rękę.

Matka starała się jak najszybciej zabrać ją na brzeg. Bliscy próbowali pomóc dziewczynie, na ratunek rzuciło się też kilku członków obłsugi przepływającej obok łodzi wycieczkowej. Niestety, Jordan Lindsey zmarła z powodu obrażeń po przewiezieniu do szpitala - informuje BNO News.

Kochała wszystkie zwierzęta. To ironiczne, że zginęła przez atak rekinów - napisał ojciec zmarłej.

To pierwszy śmiertelny atak rekinów na Bahamach od ponad dekady. W lutym 2008 r. 49-letni prawnik z Austrii zginął po ugryzieniu przez rekina na północ od Great Isaac Cay - informuje Shark Research Institute. Średnio sześć osób rocznie ginie z powodu ataku rekina. Według instytutu rybołówstwo zabija 100 mln rekinów i płaszczek rocznie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(163)
ecik
3 lata temu
A jak myślała że to stworzenie można głaskać to się przekonała jak odgryzł jej rękę. Ja nie poglaskam obcego psa jak nie ma kagańca. Bo wszystkie psy gryzą.
Nowe Pokoleni...
3 lata temu
to trzeba było skierować rekiny w inne miejsce, tak jak emigrantow do fabryk za granicę i chwalic się niskim bezrobociem
Edi
3 lata temu
Bog dał człowiekowi rozum a rekinowi instynkt zabijania
Edi
3 lata temu
Szkoda dziewczyny ,po co nurkować w tych miejscach gdzie są rekiny ,kto na to pozwolił jakby trochę rosądku ze strony ludzi do tragedi by nie doszło!!!.
Rekin
3 lata temu
Smacznego rekinki
Ss
3 lata temu
Jest 6 miliardów ludzi na świecie. Jeden w tą czy w tamtą naprawdę nie zrobi różnicy dla rasy. Zwierzęta mogą ginąć to i ludzie też.
Bolo
3 lata temu
Szczęki atakują.
Mac
3 lata temu
Szkoda że nie jest na odwrót (😭)
Tim
3 lata temu
Szach mat haha
Gość
3 lata temu
Ja nie mam żeby pojechać na Bahamy więc...
ich świat
3 lata temu
bardzo to smutne, ale to my ludzie wchodzimy do ich środowiska i takie tam rządzą prawa i nie da się tego zmienić
Janusz
3 lata temu
Podobno katolicy rekinom nie smakują
Twój nick
3 lata temu
Ludzie to najgorsze zwierzęta
Rzeźni xen
3 lata temu
Wyrżnąć rekiny do nogi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić