35-latek bez rąk i nóg skazany za… molestowanie dziecka

12

Poważnie niepełnosprawny Tomy S. został skazany przez sąd za seksualną napaść na sześcioletnią dziewczynkę. 35-latek nie ma ani rąk, ani nóg.

35-latek bez rąk i nóg skazany za… molestowanie dziecka
(o2.pl)

„Tomy bawił się w weterynarza”. Przynajmniej tak twierdzi Paula, która przed sądem opowiedziała cała historię. Wszystko zaczęło się od imprezy urodzinowej dziewczynki w Chemnitz w Niemczech, na którą Tomy został zaproszony przez jej mamę. Znali się z domu dla osób niepełnosprawnych, gdzie kobieta pracowała jako opiekunka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niedługo potem dziewczynka zwierzyła się mamie z zajść feralnego wieczoru. Powiedziała, że Tomy czytał jej i jej koleżance bajkę, ale w pewnym momencie wymyślił zabawę w weterynarza. Miał jej powiedzieć, że „musi ją zbadać”.

Tomy S. przed sądem wszystkiemu zaprzeczył. Próbował przekonać, że historia dziewczynki jest zmyślona i że nie mógł odegrać takiej roli. Zapewniał, że tylko czytał dzieciom książki.

Sąd nie dał wiary jego wyjaśnieniom. Niepełnosprawny 35-latek został skazany na 11 miesięcy więzienia w zawieszeniu za molestowanie seksualne dziecka. Ma też zakaz zbliżania się do rodziny.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić