Piotr Kalsztyn| 
aktualizacja 

5 uczennic oskarża nauczyciela z Trójmiasta o molestowanie

70

Rozpoczął się proces Alvaro F. Wenezuelczyk usłyszał zarzuty molestowania seksualnego pięciu dziewczynek.

5 uczennic oskarża nauczyciela z Trójmiasta o molestowanie
(PAP, Dominik Kulaszewicz)

61-latek jest podejrzewany o molestowanie uczennic szkoły językowej. We wrześniu ubiegłego roku został aresztowany. Policja znalazła wtedy na jego komputerze ponad 100 gigabajtów zdjęć i filmów pornograficznych. Część z nich przedstawiała materiały z udziałem dzieci.

*Mężczyzna miał całować i głaskać swoje uczennice. *Mama jednej z 7-latek powiedziała "[Gazecie Wyborczej]"(http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,22389513,nauczyciel-z-sopotu-w-areszcie-trzymal-w-domu-zdjecia-i-filmy.html){:external}, o co oskarżała nauczyciela jej córka. Mężczyzna miał kłaść rękę na pośladkach dziewczynek, łapać za krocze i całować w usta.

Początkowo rodzice stali murem za nauczycielem. Gdy po pierwszych oskarżeniach aresztowano mężczyznę, szkoła językowa, w której uczył, wysłała do prokuratury petycję z prośbą o wypuszczenie nauczyciela. Podpisało się pod nią 26 osób. Po 46 dniach Alvaro F. opuścił areszt. Trafił ponownie za kratki dopiero po sprawdzeniu jego komputera.

Zobacz także: Zobacz także: Przez 40 lat molestował studentki. Fałszywy profesor przed sądem

Alvaro F. pracował w Polsce od 20 lat. Był lektorem języka hiszpańskiego oraz nauczycielem jogi. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić