Krzysztof Narewski| 

A jednak! Schmidt i Petru są parą

176

Rozwiedziona Joanna Schmidt przyznała w rozmowie z "Super Expressem", że z szefem Nowoczesnej, Ryszardem Petru tworzą romantyczny związek.

A jednak! Schmidt i Petru są parą
(PAP, Radek Pietruszka)

Informacja o nowym związku zbiega się z informacjami o rozwodzie polityka. Wcześniej był w separacji, a teraz jak podaje gazeta, już ostatecznie postanowił zakończyć związek ze żoną Małgorzatą. Wzięli ślub w 1997 roku, mają dwie córki – Katarzynę i Małgorzatę.

Plotki o związku Petru i Schmidt krążyły już od jakiegoś czasu. Szczególnie wymowny był wspólny wylot polityków do Portugalii, ponoć na Maderę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Politycy nie chcieli komentować wspólnego urlopu. Katarzyna Lubnauer na jednej z konferencji prasowych twierdziła wręcz, że Petru poleciał za granicę w "ważnych sprawach partyjnych". Później sam zainteresowany dementował, że celem wylotu była słoneczna portugalska wyspa.

Kolejnym etapem była wyprowadzka lidera Nowoczesnej z domu. Schmidt i Petru zostali też przyłapani na wysyłaniu sobie czułych sms-ów podczas posiedzeń na sali sejmowej.

Joanna Schmidt ma 39 lat i jest z zawodu menedżerką. Do sejmu dostała się w wyborach w 2015 roku z ramienia Nowoczesnej. Rozwiodła się w 2016 roku. Z poprzedniego małżeństwa ma trójkę dzieci.

Ryszard Petru jest nieco starszy od Schmidt - ma 45 lat. Jako poseł zadebiutował się w 2015 roku. Jest jednym z twórców partii Nowoczesna. Wcześniej doradzał m.in. Leszkowi Balcerowiczowi, gdy ten był wicepremierem i ministrem finansów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić