Akcja jak z filmu rysunkowego. Tak uratowali psa

17

Grupa młodych Kazachów zrobiła dobry uczynek, kiedy zauważyła czworonoga w potrzebie. Nie wahali się ani chwili. Postanowili wyciągnąć go z potrzasku.

Akcja jak z filmu rysunkowego. Tak uratowali psa
(Youtube.com)

Wszystko wydarzyło się w kazachskiej Ałma Acie. Pies, który spadł po ostro nachylonej kilkumetrowej betonowej ścianie okrążającej sztuczny zbiornik wodny Sayran, nie miał żadnych szans wdrapać się z powrotem. Sprawę pogarszał fakt, że poziom wody na dole mógł podnieść się w każdej chwili. Na szczęście zwierzak został zauważony przez kilku przechodniów, którzy stworzyli ludzki łańcuch i w ten sposób go uratowali.

W zamieszczone w internecie wideo trudno uwierzyć. Takie rzeczy widzi się zazwyczaj tylko w filmach animowanych. Ratownicy byli jednak wytrwali i mieli do siebie dużo wzajemnego zaufania. "To jeden z tych momentów, kiedy jestem dumna z bycia człowiekiem" - napisała jedna internautka, podczas gdy inna dodała, że to, co przed chwilą obejrzała "zmiękczyło jej serce". "Doskonała robota, świetna drużyna", można przeczytać w kolejnym z wielu komentarzy.

Autor: Tomasz Wiślicki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić