Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Tomasz Wiślicki
|
aktualizacja

Aktorka z "Gwiezdnych wojen" w stanie krytycznym

9
Podziel się

Carrie Fisher miała zawał na pokładzie samolotu z Londynu do Los Angeles. Do historii kina przeszła jako odtwórczyni roli księżniczki Lei.

Aktorka z "Gwiezdnych wojen" w stanie krytycznym
(Getty Images, ethan miller)
bETRMifF

*Fisher poczuła się źle 15 minut przed lądowaniem. *Straciła też przytomność. W samolocie był obecny lekarz, który jeszcze w powietrzu zaczął reanimować 60-letnią aktorkę. Później przewieziono ją do szpitala w Los Angeles. Informacje potwierdził brat aktorki.

Niewiele mogę powiedzieć. Jest na oddziale intensywnej terapii, gdzie lekarze się nią zajmują. Modlitwa za nią bardzo by jej pomogła - powiedział cytowany przez Internet Movie Database Todd Fisher.

Carrie Fisher wystąpiła w oryginalnej trylogii "Gwiezdnych wojen", kręconej w latach 70. i 80. Księżniczką Leią była także w siódmej części cyklu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" z 2015 roku. Oprócz tego zagrała m.in. w "Blues Brothers", "Hannah i jej siostrach" oraz "Kiedy Harry poznał Sally".

bETRMifH

W Londynie promowała swoją nową książkę, biografię "The Princess Diarist".

Za poprawę stanu zdrowia aktorki kciuki trzymają nie tylko fani, ale też celebryci. Na Twitterze pojawiło się wiele wpisów, także od obsady i twórców "Gwiezdnych wojen".

bETRMifN

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETRMigi
KOMENTARZE
(9)
amelia_68
5 lata temu
juz po pogrzebie nawet ; i jej i jej matki ktora zmarla nastepnego dnia:/
kres levactwa...
5 lata temu
komuniści ateiści, siedzą w sejmie z nienawiści. Świąt nigdy nie świętują, bo teraz ciężko pracują. Oczy mydlą swą modlitwą, że się nie jest ateistą, Krzyżyk w klapie, znak pokoju, tak się nazywa Vipów wiara cała. Oczywiście w nic nie wierzą, ale Polsce coś powiedzą. Czy coś ciekawego? Nic co byłoby nowego. Cel jest przedni, powrót do żłoba byłby odpowiedni.
jbox-er
5 lata temu
Chyba wszyscy w niej się "kochaliśmy" .Nie tylko Han solo.3mamy kciuki.
bETRMigj
olo
5 lata temu
brak informacji o jej pochodzeniu, o jej pisarstwie - ludzie przygotujecie się do "takich" newsów - obciach. Aktorka z Gwiezdnych Wojen. Wygooglujcie sobie nazwisko Fisher
';'[;'[
5 lata temu
Myślałam,ze ma 25 lat.Mnie też serce boli, to też poproszę o wsparcie.Pozdrawiam.
NORMALKA
5 lata temu
Od 50-tki to 3/4 ludzi PO zawale, POWROTU DO ZDROWIA
szokman
5 lata temu
Byłem na najnowszej części Gwiezdnych Wojen i widziałem ją wtedy ale teraz to zdjęcie to wcale mi tej aktorki nie przypomina. Czyżby w międzyczasie machnęła sobie jakąś operację plastyczną , bo kobieta nie jest wcale podobna do siebie...
kys
5 lata temu
da radę zawsze stała po jasnej stronie mocy ;)
wsdf
5 lata temu
May the Force be with you, Carrie!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić