Ależ to był napiwek! Znana aktorka oszołomiła kelnerów

19

Znana z ciętego języka amerykańska aktorka Amy Schumer pokazała prawdziwy gest. Odwiedzając jedną z restauracji w Nowym Jorku zostawiła obsłudze... 1000 dolarów napiwku!

Ależ to był napiwek! Znana aktorka oszołomiła kelnerów
(flickr.com, Jennifer Lawrence Films)

Każdy kelner pragnie trafić na tak hojną klientkę. Zwłaszcza, że Schumer stołowała się za kwotę zaledwie 77 dolarów! Cała sytuacja miała miejsce zaraz po przedstawieniu w Richard Rodgers Theatre w Nowym Jorku. Jak celebrytka uzasadniła swoją szczodrość?

Byłam na ich miejscu, wiem co to dla nich znaczy - odparła krótko.

To prawda, Schumer nie zawsze była gwiazdą Hollywood. Zanim otworzyły się przed nią szeroko drzwi do show biznesu, kobieta pracowała właśnie jako kelnerka w nowojorskich lokalach. Aktorka przyznała, że przed rozpoczęciem obecnej kariery obsługiwała gości, wśród których wymienia m.in. takie sławy jak Beyonce, Jay Z, Kanye West czy Michelle Obama.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Radość obsługi musiała jednak zostać na chwilę zburzona. Wszystko przez żart, który aktorka zamieściła na swoim koncie na Twitterze. Schumer napisała, że "to może być pewna niezręczność, ale będzie chciała odzyskać te pieniądze z powrotem".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić