Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Angielscy strażacy trzy razy jechali do pożaru w to samo miejsce. Cwana papuga

8
Podziel się

Pierzaste stworzenie oszukało zarówno domowników, jak i straż pożarną z angielskiego Daventry. I to więcej niż jeden raz.

Angielscy strażacy trzy razy jechali do pożaru w to samo miejsce. Cwana papuga
(PAP/Abaca)
bEUjDCIB

Zamiast ognia i dymu znaleźli utalentowaną papugę. Strażacy z Daventry zostali wezwani do posesji, w której czujnik dymu zaalarmował domowników o niebezpieczeństwie. Okazało się jednak, że nic się nie paliło, więc odjechali.

Po chwili domownicy znowu usłyszeli alarm. Wezwani kolejny raz strażacy sprawdzili dokładnie cały dom i znowu nie znaleźli żadnego źródła dymu. Oczyścili czujnik i odjechali.

Po trzecim alarmie wszyscy mieli już tego dość. Dopiero po dłuższym "śledztwie" strażacy odkryli, że dźwięk nie wydobywał się z czujnika, tylko klatki jednej z dwóch domowych papug. Okazało się, że tylko pierwszy alarm był spowodowany źle działającym czujnikiem - kolejne dwa były przejawem naśladowczych talentów pierzastego stworzenia o imieniu Jazz.

bEUjDCID

Strażacy byli pod wrażeniem. Jak zapewnił rzecznik tamtejszej straży w rozmowie z BBC, załoga nigdy wcześniej nie spotkała się z tak udanym naśladownictwem. Jednak zaskakujące incydenty z udziałem zwierząt są dla nich chlebem powszednim. Nie tak dawno londyński strażak, który próbował uratować papugę uwięzioną na dachu, usłyszał od niej "f... off".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Nagranie niedźwiadka podbiło sieć. Są kontrowersje
bEUjDCJe
KOMENTARZE
(8)
pozdrowienia
3 lata temu
Paputy to cwane stworzenia, mam dwa ☺
Dannydublin
3 lata temu
Dziwne Nie bylo dymu ani ognia a wezwali straz pozarna ,tak odrazu ?
terminator+
3 lata temu
A Tirek był u papieża? :)
bEUjDCJf
Napoleon
3 lata temu
Nikt tak nie wywiódł w pole Anglików jak Rothschild . W sumie to było wprowadzenie giełdy w błąd czyli celowe fałszerstwo + odsetki karne ho ho ho !
Difkis
3 lata temu
Brawa dla strażaków! I nie o samą papugę chodzi ,ale o to, ze nie skierowali sprawy do sądu, nie nałozyli madatu a wręcz przeciwnie- usmiali się troche. U nas juz by ta rodzina musiał papuge oddać, zapłacic ze 3 tys kary i zabroniono by posiadac jakiekolwiek zwierzeta przez 10 lat. I tym sie rózni Europa i demokracja od tego kraju.
Tomasz
3 lata temu
Ha ha ha dobre
Andrzej
3 lata temu
Bardzo podobne działanie jak w "uchu prezesa" tylko ,że na żywo . Też naśladują.
Qq
3 lata temu
Strażak Sam dał się nabrać...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić