Krzysztof Narewski| 
aktualizacja 

Apple nie upilnowało zdjęć nowych MacBooków Pro

8

Gigantowi z Cupertino nie udało się uchronić przed wyciekiem fotografii nowej generacji ich laptopów. Co najlepsze, zrobili to właściwie na własne życzenie – znalazły się bowiem w najnowszej wersji systemu Sierra. Dzięki temu wiemy jednak mniej więcej, co się zmieni.

Apple nie upilnowało zdjęć nowych MacBooków Pro
(Mac Rumors)

Najważniejszą nowością jest wyrzucenie wszystkich przycisków funkcyjnych. W ich miejscu pojawił się niewielki dotykowy ekran OLED, który przejmie ich zadania. Dodatkowo dzięki niemu będziemy mogli płacić za pomocą zbliżeniowej usługi Apple Pay - tak przynajmniej wynika z fotografii, do których dotarł serwis Mac Rumors

*Kolejną widoczną zmianą są głośniki umieszczone po bokach klawiatury. *Takie rozwiązanie znane już z przeszłości użytkownikom większych MacBooków po raz pierwszy zagości w 13-calowej wersji. Co bystrzejsi zauważą jeszcze nowy zawias oraz cieńszą klawiaturę. To może sugerować, że urządzenie będzie bardziej płaskie niż poprzednik.

Póki co to wszystko, co wiadomo o nadchodzących MacBookach. Apple oficjalnie zaprezentuje je we czwartek, 27 października.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić