Aresztowali go, bo... dziwnie szedł

29-letni złodziej wpadł, bo policjanci rozpoznali go po charakterystycznym sposobie poruszania się, co zarejestrował monitoring.

Obraz
Źródło zdjęć: © Policja

Mężczyzna był od czterech dni poszukiwany za kradzież. Rabuś w biały dzień zerwał biżuterię z szyi przypadkowego przechodnia i uciekł. Wszystko zarejestrowały kamery. Policjanci od razu zauważyli, że złodziej chodzi w charakterystyczny sposób.

To była nie lada wskazówka, ponieważ rabuś jest już w rękach funkcjonariuszy. Ci ujęli go podczas patrolu dworca PKP Toruń Główny – w tym samym miejscu, gdzie doszło do kradzieży. Policjanci rozpoznali go właśnie po sposobie poruszania się.

Złodzieja aresztowano. Za swój występek może trafić za kratki na 5 lat.

Autor: Krzysztof Narewski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Wybrane dla Ciebie