o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

"Azylant" dźgnął nożem księdza. Chciał pieniędzy

24
Podziel się

Mężczyzna przedstawiający się jako azylant zaatakował nożem belgijskiego księdza.

"Azylant" dźgnął nożem księdza. Chciał pieniędzy
(REUTERS/Francois Lenoir /Forum)
bDTXwPoB

6 dni po zabicu księdza we Francji nastąpił kolejny atak nożownika w kościele. 65 letni ojciec Jos Vanderlee z małego Lanaken na północy Belgii otworzył drzwi dla mężczyzny proszącego o możliwość wzięcia prysznica. Z relacji księdza wynika, że osobnik ów przedstawił się jako mieszkający w Belgii azylant.

Po wyjściu z łazienki zażądał od duchownego pieniędzy. Ksiądz odmówił, wówczas przybysz zaatakował go nożem. Vanderlee zdołał uskoczyć i zasłonić się rękami, nóż trafił go w dłonie - czytamy.

*Po zajściu napastnik uciekł, a ksiądz wezwał pomoc. *Trafił już do szpitala, dochodzi do siebie. Policja szuka bandyty. Niewiele o nim wiadomo, jedynie tyle, że w miasteczku nikt go nie znał. Burmistrz miasteczka oświadczył, że choć atak był poważnym przestępstwem, nie można go łączyć z terroryzmem. Pojawiła się sugestia, że człowiek ów podawał się za azylanta, by dostać się do domu duchownego.

bDTXwPoD

Autor: Jan Muller

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bDTXwPpe
KOMENTARZE
(24)
awers
5 lata temu
I co dalej?Policja poprosi i zachowanie ostroznosci i na tym się zakończy a Ahmedy dalej będą napadac i dzgac kogo chcą.
NIE PLATFORMI...
5 lata temu
Jak oni wszyscy boją się prawdy następny niepełnosprawny umysłowo mahomet.
dik
5 lata temu
alarm! gotowość! zaopatrzyć się w gaz,lusterko,biper,scyzoryk nie pozwalać zbliżać się blizej niz 1m, wiedzieć co się dzieje za tobą,nie nosić spodni,kusych kiecek,obcisłych bluzek,w drzwi judasze i łańcuchy,w autobusie stać blisko kierowcy lub młotka bezpieczeństwa
bDTXwPpf
mp
5 lata temu
Nie każdy Ahmed to terrorysta , ale kazdy terrorysta to Ahmed.
ad
5 lata temu
Ach, to w ogóle nie był azylant, skąd w ogóle takie podejrzenie? A czy na pewno ten ksiądz nie dźgnął się sam? A czy użyty nóż nie był leczony psychiatrycznie?
Najnowsze komentarze (24)
lolek
5 lata temu
Azylant mówicie ? hehehehehehe no yebne zaraz
eu
5 lata temu
Teraz już nie azylant lecz "przedstawiający się jako azylant"? Europo!!!!! dokąd zmierzasz!!!
bobek
5 lata temu
napewno zostal pouczony ze tak nie wolno robic ?
Otaku
5 lata temu
Typowe dla islamskich wieprzów! Kiedy jest ich mniej to się boją! jeden na jednego zachowują się jak zabójcy, a kiedy ahmedy mają przewagę 3:1 to robią RZEŹ!
jajcooooo
5 lata temu
PAPIEŻ FRANCISZEK w swej dobroci i głupocie zaprosi ich do Watykanu na zawsze.Osobiście dziwię się że taki uczony człowiek nie pamięta konia trojańskiego-nie zawsze pokora idzie z rozsądkiem
Normalny
5 lata temu
Głupi i nieodpowiedzialny klechta. Azylanci mają swoje ośrodki w których mogą się umyć i tam również dostają jedzenie i kieszonkowe. Stary naiwny księżulek i w sumie czas kościoła dobiega końca. W 2100 roku następuje zmiana ery ryb na erę wodnika to i katolicyzm odejdzie. Ryby nadają życie chrześcjanstwu i wraz ze zmianą ery kończy się ta religia. Właściwie to sama nadaje sobie koniec poprzez złych kapłanów. Społeczności odchodzą od kościoła by wpaść w ręce islamu.
yhy
5 lata temu
Jak Belgowie narysują teraz obrazki kolorową kredą, i.... wszyscy terroryści poumierają ze śmiechu. No można jeszcze zmienić kolor Wierzy Eiffela i też to powinno zwalczyć islamizację europy,...
Jarosław
5 lata temu
Allach będzie dumny
bDTXwPoX
Leon Zawodowi...
5 lata temu
A może przebywał wcześniej w zakładzie psychiatrycznym? :D Komu oni chcą wciskać kit? Ludzie nie są tacy głupi i już nie wierzą w te bujdy na resorach. Co drugi terrorysta nie jest terrorystą - on ma trudności natury psychicznej :D
afaf
5 lata temu
Zanim ksiądz kogoś wpuści powinien zapytać o imię.. Jak Ahmed to nie powinien wpuszczać.. Jakby nazywał się Michael Angelo to jednak wiarygodniej..
Gosia
5 lata temu
To wszystko to dopiero początek złego....
kolokwium
5 lata temu
"Drzwi dla mężczyzny" to pachnie ksenofobią o podłożu płciowym. Będzie krzyk feministek?
mp
5 lata temu
Nie każdy Ahmed to terrorysta , ale kazdy terrorysta to Ahmed.
l
5 lata temu
"otworzył drzwi dla mężczyzny" buhahaa - Jan Muller z Białegostoku czy Suwałk? buhahaha
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić