Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Bankomat wypluł karteczkę: pomocy, utknąłem tu

18
Podziel się:

Serwisant wymieniający zamek w salce z automatami płatniczymi nieczynnego banku przez przypadek zatrzasnął się i nie był w stanie wydostać. Uratowała go karteczka wysunięta przez szparę w bankomacie skierowanym na ulicę.

Bankomat wypluł karteczkę: pomocy, utknąłem tu
(Youtube.com)

Pechowiec zastrzasnął się w siedzibie Bank of America w mieście Corpus Christi w Teksasie. Telefon został w aucie zaparkowanym obok banku. Gmach był zamknięty na czas remontu, więc nikt go od środka nie słyszał. Siedział zamknięty patrząc na "wnętrzności" bankomatu, podaje "Huffington Post".

Serwisant wpadł na pomysł, żeby napisać karteczkę i wsadzić ją w miejsce, skąd normalnie wyciąga się potwierdzenie transakcji. Gdy krzyczał do podchodzących ludzi, ci tylko śmiali się sądząc, że notatka to żart. - Proszę, pomocy! Zatrzasnąłem się tutaj i nie mam mojego telefonu. Zadzwońcie do mojego szefa – napisał błagalnym tonem.

*Mężczyzna siedział w swojej "celi" dwie godziny. * W końcu jedna osoba uwierzyła w jego historię i zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze na początku też nie chcieli uwierzyć. Dzwoniący o pomoc przystawił telefon do bankomatu a z urządzenia dobiegł słaby głos uwięzionego. Policjanci przyjechali i wyważyli drzwi, za którymi zatrzasnął się mężczyzna.

Historia skończyła się pozytywnie. Funkcjonariusze ponoć nie mogli powstrzymać śmiechu widząc zakłopotanego mężczyznę. Żeby nie dokładać mu problemów, personaliów serwisanta nie ujawniono. Na pewno jednak będzie mieć świetną historię do opowiadania znajomym.

Zobacz także: Zobacz też: Kradł z bankomatów dzięki specjalnym nakładkom

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(18)
:D :D :D
5 lata temu
Jaś Fasola też zatrzasnął się w skrzynce na listy.
uwazny
5 lata temu
Napisał blagalnym tonem?? Ciekawe
Tajasne
5 lata temu
Telefonu nie miał ale długopis miał...
hej
5 lata temu
a to ciapa,
BJ
5 lata temu
Cyt : "....napisał błagalnym tonem..." ??? Genialne. Też tak chce potrafić. Najpierw napiszę coś głośno, a potem zachrypniętym tonem, a potem kilka liter sopranem a resztę basem. No i jakiś esej szeptem i bez akcentu...
ot to
5 lata temu
A już myślałem, że to Kijowski bierze się już za automaty
Polak
5 lata temu
Chyba mało przeszkolony...
HAHAHAHAHA
5 lata temu
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA - napisl błagalnym tonem LOL
asd
5 lata temu
Nie wiem jak można napisać coś błagalnym tonem... Jak w ogóle ton można odczytać.
Tata1980
5 lata temu
Jeszcze nie widziałem serwisu bankomatów składającego się z jednej osoby... Brawo...
Lena
5 lata temu
Hahaha nie ma to jak zatrzasnąć się w bankomacie :-) Sorry ale to bardzo śmieszne.Wyobrażam sobie jak musiał się tam odzywać z tego banomatu.Ciekawe co by było gdyby nie miał kartki i długopisu.
Ad
5 lata temu
Jak chcecie wymyślę lepsze historyjki .....
VASCO
5 lata temu
napisał błagalnym tonem?
stolarz
5 lata temu
czemu ludzie się śmieją z takich przypadków. To chore gość przecież nie wszedł tam dla rozrywki tylko będąc w pracy.....czas zmienić procedury a nie się śmiać z człowieka, teraz może mieć traumę każdego dnia w pracy.....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić