Będzie trudniej oszukiwać w Pokemon GO

5

Pokemon GO doczekał się dużej aktualizacji, która wprowadziła do gry dość istotne zmiany. Niantic Labs wprowadziło aktualizacje oznaczone numerkami 1.1.0 i 1.1.1 na Androida oraz iOS. Zdecydowanie największą zmianą jest nowy system śledzenia Pokemonów.

import zajawki do CR
import zajawki do CR (wp.pl, Rose Braverman)

To cios w niezależne firmy oferujące pomoc w łapaniu Pokemonów. Strony pokazujące lokalizację stworzeń, takie jak PokeVision, po aktualizacji są nieczynnne do odwołania. Co prawda technicznie nie są to strony do oszukiwania, bardziej można je nazwać poradnikami. Jednak łamią regulamin gry, więc firma postarała się o ich zamknięcie - informuje Mashable..

Zlikwidowano również wewnętrzny system naprowadzania na stworzenia. Odległość, jaka dzieliła nas od Pokemona, była wyrażana w łapkach. Teraz łapki zniknęły i łapanie Pokemonów będzie trudniejsze niż w pierwszych dniach działania gry. Póki co nie wprowadzono innego systemu naprowadzania na stworzenia, ale może to tylko kwestia czasu?

Wprowadzono również szereg innych zmian. Awatary trenerów mogą być modyfikowane, zaktualizowano listę z medalami za osiągnięcia, poprawiono błędy z wyświetlaniem na mapie. Nieznacznie zmieniła się również animacja rzucania Poke Balla i fonty w grze.

Autor: Bartosz Nowak

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić