REKLAMA
Odświeżone 8 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski13.07.18 (11:20)

Bezdomna dziewczynka z Manili odrabia lekcje w strugach deszczu

Wzruszająca scena nagrana w stolicy Filipin łamie serca ludziom na całym świecie.
Rolando Baltazar Villanueva / Facebook.com

Mała dziewczynka robi, co może, by zakryć się kocem przed deszczem. Pogoda przeszkadza jej w odrabianiu lekcji. Bezdomne dziecko wcisnęło się w ciasną przestrzeń na jednej z ulic Manili i zabrało się do pracy.

Chwytającą za serce scenę nagrał przechodzień w stolicy Filipin. Wrzucił wideo na Facebooka, nie przypuszczając, że szybko stanie się popularne. Użytkownicy serwisu społecznościowego udostępnili nagranie ponad 40 tysięcy razy tylko z konta Rolando Baltazara Villanuevy. A pojawiło się także na wielu innych profilach.

REKLAMA

Początkowo film żywo komentowali tylko Filipińczycy. Później jednak nagranie stało się popularne także poza wyspiarskim krajem w Azji. Komantarze z uznaniem dla dziewczynki sypały się jeden po drugim. Tym bardziej, że autor filmiku opatrzył go wymownym opisem, który skłaniał do udziału w dyskusji.

Mam nadzieję, że wszystkie dzieci uczą się tak sumiennie jak ty - napisał Rolando Baltazar Villanueva.

Autor nagrania wyznał, iż czuje się zainspirowany widokiem dziewczynki. W wypowiedziach dla filipińskich mediów podkreślał, że determinacja dziecka godna jest najwyższych słów uznania. Mamy nadzieję, że za słowami uznania pójdzie realna pomoc dla dziecka i wkrótce będziemy mogli podzielić się dobrymi nowinami na temat małej uczennicy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij