Beata Kruk| 

Bezlitośnie zakpił z TVP. "To jest niestety prawda"

0

Twórca satyrycznego portalu ASZ Dziennik postanowił spłatać figla telewizji publicznej przy okazji trwających od weekendu problemów technicznych, z powodu których sygnał TVP nie dociera do niektórych miejsc w kraju.

Bezlitośnie zakpił z TVP. "To jest niestety prawda"
(Youtube.com)

Rafał Madajczak zakpił z forsowanej przez TVP teorii, jakoby awaria była efektem spisku wrogich sił. Ponieważ na antenie TVP Info wyświetlana jest co jakiś czas korespondencja od potwierdzających tego typu rewelacje telewidzów, twórca ASZ Dziennik zdecydował się również napisać maila do redakcji.

(...) Postanowiłem do "listów od Suwerena" dołączyć, testując, jakie głupstwo telewizja Samuela Pereiry przyjmie, byle tylko wesprzeć wizję świata prezesa. I napisałem fikcyjnego mejla z jednorazowego konta, które zniknęło po wysłaniu wiadomości, zanim zrobiłem screena - czytamy na stronie ASZ Dziennik.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zgodnie z przewidywaniami, w telewizji publicznej odebrano wiadomość całkowicie poważnie. Treść prześmiewczego maila została opublikowana oraz przeczytana na antenie TVP Info.

Przepraszam tylko Podkarpacie, że Was do tego wciągnąłem. Ale nawet TVP Info Żoliborza by nie łyknęło. To jest ASZdziennik, ale to jest niestety prawda - podsumował swój żart Madajczak.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić