Bieber stracił dla niej głowę. "Kto to jest?!"

Gwiazdor poprosił fanów o pomoc w identyfikacji pięknej nieznajomej. Wystarczyło jedno zdjęcie, aby dziewczyna skradła jego serce.

Bieber stracił dla niej głowę. "Kto to jest?!"
(Instagram.com/AFP)

Justin Bieber natknął się w sieci na selfie pięknej fanki. Artysta nie mógł powstrzymać emocji i postanowił zamieścić zdjęcie nieznajomej na swoim instagramowym profilu. "O mój Boże, kto to jest!" - tylko tyle potrafił wykrztusić z siebie 21-letni gwiazdor. Na odzew miłośników (a raczej miłośniczek) jego talentu nie trzeba było długo czekać.

Fani szybko namierzyli konto dziewczyny. Okazało się, że piękność ze zdjęcia to niejaka Cindy Kimberly, która lubi pozować przed obiektywem. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to całkiem dobrze: jej profil śledzi obecnie ponad 110 tys. osób.

Kilka dni temu Cindy zamieściła na Instagramie krótki filmik. Dzieli się tam wrażeniami z przesłuchania utworu "No Sense" Biebera. Przy okazji "śledztwa" przeprowadzonego przez fanów i fanki, okazało się, że piękność posiada jeszcze jeden profil: zdjęcia zamieszczane pod pseudonimem "wolfiecindyreal" zachęciły już ponad 250 tys. osób do kliknięcia w "obserwuj".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić