o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Biła i dusiła teściową. Nie wiedziała o kamerze

28
Podziel się

W mieście Bijnor w Indiach mężczyzna nagrał, jak jego żona okłada pięściami i dusi szalikiem jego matkę.

Biła i dusiła teściową. Nie wiedziała o kamerze
(youtube.com)
bESPhMOd

Na nagraniu wszystko widać. Kobieta wpada do pokoju 70-letniej kobiety, owija wokół jej szyi szal i dusi ją. Na chwilę wychodzi z pomieszczenia, po czym nagle wraca i zaczyna okładać kobietę pięściami.

Kobieta mogła bić z zemsty. Podczas sprawy rozwodowej twierdziła, że mężczyzna zorganizował przeprowadzony na niej zbiorowy gwałt. Twierdzi też, że to mąż wraz z matką często ją bili. Wideo miało zostać zmanipulowane tylko po to, by ją zdyskredytować.

bESPhMOf

Małżeństwo jest w trakcie rozwodu od ponad roku. Mężczyzna twierdzi, że bał się konfliktu między żoną a matką. Dlatego w końcu postanowił, że w pokoju matki założy monitoring.

Czekałem ponad rok w tej stresującej sytuacji. Dopiero później wpadłem na pomysł, by założyć monitoring. To, co później zobaczyłem, głęboko mnie zaszokowało - powiedział

bESPhMOG
KOMENTARZE
(28)
Otaku
6 lat temu
Pozwać ją za próbę zabójstwa i powiesić. Trzeba ludzi traktowac poważnie, inaczej bija się jak dzieci.
Tolo
6 lat temu
Czy to Europa, czy Ameryka, czy Chiny, czy Indie, Człowiek wszędzie ma mniej więcej tę samą naturę - okrutną i wredną. Jak bardzo, okazuje się w przypadkach, gdy z jakichś powodów poczuje się bezkarny.
joleczka
6 lat temu
dlaczego ta kobieta się nie broni?
bESPhMOH
MJKL
6 lat temu
Mocna babcia, lepsza od niejednego boksera, tyle przyjąć ciosów...
nana
6 lat temu
Widać po reakcji psa (na końcu), że z teściowej niezłe ziółko było.
patrzę i widz...
6 lat temu
Obejrzałam i wydaje mi się, że po pierwsze ten gwałt, o którym ta kobieta mówiła na rozprawie rowodowej PRZED tym nagraniem miał miejsce, a po drugie, że teściowa mogła brać udział w jego zorganizowaniu. Stąd teraz taka nieprzytomna wiściekłość i nienawiść do niej! Bo to nie jest żadna niedołężna staruszka! Baba widać, że silna i choć bicia oraz duszenia przez młodszą nie popieram, to widać, że starej nic się nie stało, trochę fryzura jej się rozsypała... I broniła się też dość niemrawo przed duszeniem szalem, krzepę pokazała dopiero podczas drugiej szarpaniny a zwłaszcza wobec kabla z żarówką... Mocno naciągana ta sytuacja, wręcz wyglada na ustawkę z synusiem i sprowokowaną agresję!
charry70
6 lat temu
Faktem jest iż nie znamy całej sytuacji oraz jej przyczyn ,ale nic nie usprawiedliwia takiej agresji .Byc może nie była najlepszą teściową, ale dziewczyna ma spore problemy z psychiką,nie wyobrażam sobie w ten sposób zachować się w stosunku do starszej osoby.Gdzie szacunek albo trochę empatii ,sądząc po tym że leży ona w środku dnia w łóżku ,najprawdopodobniej to osoba chora.A już najbardziej zdumiewające są komentarze osób ,które wychowały się chyba w dżungli z małpami i popierają takie zachowania ,mam nadzieję że na starość spotka ich dokładnie to samo.
eska
6 lat temu
Widać, że młoda jest ostro walnięta na umyśle. Potrzebuje pomocy specjalisty od mózgu. No, a facet ma rozwód bez problemów, bo pewnie też takie cięgi dostawał. Rozwodzi się przecież
bubus
6 lat temu
....malo....lac wszystkie tesciowe
Y3322
6 lat temu
Ale stara franca - zrobiła żółwika i luz - trzeba by ją kłonicą przekonywać :-)
współodczuwaj...
6 lat temu
Współczuję wszystkim udziałowiczom tej akcji, bez wyjątku.
kmnb@wp.pl
6 lat temu
Po czym to wolaczki litościwe nad młodszą bestią z video poznajecie, će jej ofiara musiała ją wcześniej terroryzować latami wraz ze swym synem? Jakieś zdolności jasnowidcze? Nieeee, lecz dobrze siebie znacie, że same jesteście ukryte bestie, którym niewiele potrzeba, byście pokazały, co potraficie, okaleczenie albo zabicie, prawda? W oczy kole zapewne. Kamil Nubiński
Lol
6 lat temu
Teściowa hmmmm...moja jest przykra
bESPhMOz
kinga.kv
6 lat temu
jakos nadwyraz bierna ta staruszka, jakby wiedziala ze pozuje
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić