aktualizacja 

#blogdnia

W gąszczu blogów można się zgubić, ale nie z nami. Poznaj Animated Magic.

ANIMATED MAGIC
ANIMATED MAGIC (Facebook.com, ANIMATED MAGIC)

To pierwszy w Polsce blog traktujący o socjologii mody. Blogerka Katarzyna Wójcik dumnie prezentuje swoje dzieło i trzeba przyznać, że ma sporo racji. ANIMATED MAGIC to miejsce, w którym można znaleźć nietuzinkowe informacje z dziedziny mody.

Odnoszą się nie tylko do panujących trendów. Blogerka standardowo radzi, co jest na topie, gdzie znaleźć "perełki", ale też trudzi się przeniesieniem czytelnika w czasie. Pokazuje mu modę z innej perspektywy. Nawet nie tej z pokazów pełnych blichtru, ale znacznie bliższej odbiorcy. Dzieli się odkrytymi ciekawostkami, własnymi przemyśleniami i spostrzeżeniami.

Wiedzieliście np., że już w 200 r. kobiety szukały sposobu na ukrycie piersi? Albo, że pierwszy gorset powstał w XVI w.? Blogerka skrzętnie prześledziła historię powstania stanika, którą w lekkiej i przyjemnej formie przekazuje czytelnikowi. To sprawia, że blog zyskuje edukacyjną wartość dodaną. Uczy i bawi jednocześnie.

To miejsce dla świadomych ludzi, dla których moda stanowi ciekawe zjawisko, będące na równi z innymi dziedzinami sztuki - pisze Katarzyna Wójcik.

*Blog opiera się na trzech głównych kategoriach. * Poza modą, znajdziemy też informacje z serii "kultura" i "lifestyle". Pod pierwszą zakładką przemyca recenzje filmów i książek. Pod drugą, luźne dygresje na temat otaczającej nas rzeczywistości Jest i o pisaniu pracy magisterskiej, i o stałej bywalczyni mediów Kim Kardashian, i o refleksji na temat urodzin.

Jedno jest pewne: czytelnik z pewnością nie będzie się tu nudził.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić