#blogdnia A gdyby zapanowała całkowita ciemność? Dbaj o oczy!

1

Gdyby zawiązać chustką oczy i spróbować funkcjonować w ciemności przez godzinę – można dojść do różnych przemyśleń na temat otaczającego nas świata. Jedno z nich, to podstawowe, pojawi się od razu – dobry wzrok to podstawa.

#blogdnia A gdyby zapanowała całkowita ciemność? Dbaj o oczy!
(Pixabay.com)

*Blog dbajowzrok.pl prowadzi optometrysta i optyk okularowy Justyna Nater. *Autorce zależy na zwiększaniu świadomości Polaków dotyczącej ochrony oczu.

*Misją jej projektu jest to, aby ludzie zrozumieli, jak ważny jest narząd wzroku. *Chciałaby, aby młode pokolenie, które godzinami siedzi przed ekranami komputerów, smartfonów i innych urządzeń w końcu zrozumiało, jakie niesie to ze sobą konsekwencje.

*Na blogu znajdziemy sporo artykułów i ciekawostek na temat oczu. *Poruszane są kwestie dotyczące badań wzroku, ochrony oczu, analizy szkieł kontaktowych. Autorka radzi również, co jeść, aby mieć dobry wzrok i co zrobić, by nie oślepnąć na własne życzenie. Ciekawe i fachowe porady. Polecamy!

Optomerysta zajmuje się badaniem wzroku i doborem korekcji okularowej.

Moim zadaniem jest zadbać o to, aby każdy, kto kiedykolwiek będzie potrzebował pomocy związanej z moim zawodem, tę pomoc otrzymał - pisze o sobie autorka.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić