#blogdnia Bananowe Pole

Swój ciągnie do swego. Taka zasada zadziałała w przypadku Maugo&Paszko. To roślinożerni biegacze o podobnym spojrzeniu na świat. Dzielą się nim na wspólnie prowadzonym blogu.

#blogdnia Bananowe Pole
(flickr.com)

Blog Bananowe Pole prowadzi dwoje młodych ludzi - Maugo i Paszko. Jak sami piszą o sobie - połączyło ich bieganie. Spotkali się na Instagramie. Mieszkają na wschodzie i zachodzie Polski. Łączą weganizm i wegetarianizm ku chwale nieśmiertelności i zdrowotności. Lubią gotować, podróżować i chłonąć wysoką kulturę. Swoimi przemyśleniami i pasjami dzielą się na blogu.

M&P zachęcają do biegania. Wrzucają teksty motywujące i podpowiadające jak w ogóle zacząć.

Chcesz zacząć biegać? Wahasz się? Nie masz motywacji? Sprzętu? Nie wiesz jak ruszyć się z domu? Oto 5 szybkich wskazówek jak zacząć biegać, cieszyć się i myśleć o kolejnych treningach! FIGHT!

Propagują minimalistyczne podejście do życia. Opisują to, co jest im bliskie. Wyjaśniają o co w tym tak naprawdę chodzi i dlaczego mniej w tym przypadku znaczy więcej.

Nie od dzisiaj krąży powiedzenie, że chaos i bałagan w naszym otoczeniu odzwierciedla chaos w naszym życiu i w głowie. I całkowicie się z tym zgadzam. W moim przypadku sprawdza się to bardzo często. Dlatego postanowiłam pomału rozstawać się z trzymanymi i gromadzonymi latami rzeczami.

Proces odgruzowania własnego otoczenia zaczęłam już ponad rok temu. Wtedy też wyrzuciłam większość trzymanych z sentymentu zabawek i pierdółek z dzieciństwa oraz oddałam część książek i ubrań. Jednak nadal wiele pozostaje do zrobienia. I właśnie nadeszła pora, aby się z tym rozprawić!

Ich pasją jest jedzenie. Na blogu znajdziemy mnóstwo inspiracji kulinarnych. Są zdjęcia i przepisy. Pojawiają się również przewodniki po wegańskich czy wegetariańskich knajpach.

Niedawno mieliśmy przyjemność spędzić w Pradze kilka dni. Rozpieszczała nas nie tylko piękna słoneczna pogoda (Maugo wybrała się w zimowej grubej kurtce, którą potem musiała nosić, bo wystarczyła sama cienka bluza czy koszula - było aż tak ciepło!), ale również obfita ilość wegańskich knajp czy sklepów.

Bananowe Pole możemy znaleźć też na Facebooku i Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić