o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

#blogdnia Fajna mama nie musi być perfekcyjna

Podziel się

Bycie mamą już samo w sobie jest nie lada wyzwaniem. A do kobiety pełnią role żon, pracują zawodowo, prowadzą domy. Chciałyby jeszcze mieć czas tylko dla siebie. Realizować swoje pasje. Zobaczmy, jak radzi sobie z tym wszystkim Anna Dydzik - autorka bloga Nieperfekcyjna Mama.

 #blogdnia Fajna mama nie musi być perfekcyjna
(Pixabay.com)
bEJtZUol

"Macierzyństwo to magia".Ale również ciężka praca i wyzwanie. Nieprzespane noce, bezlitosna nauka cierpliwości. Co zrobić, by temu sprostać? Jak być dobrą mamą, spełnioną kobietą i szczęśliwą partnerką? Autorka bloga zdradza wszystkie wnioski, które osobiście wyciągnęła popełniając błędy wychowawcze, macierzyńskie, życiowe.

Anna Dydzik o sobie. 31 lat. Mama prawie 6-letniej Martynki i 1,5-rocznych bliźniaczek Pauliny i Liliany. Szczęśliwa żona. Z wykształcenia technik analityki medycznej, z wyboru blogerka. Przyznaję, że nie jestem idealna. I nie chcę być. Idealizm mnie nudzi. Akceptuję swoje wady. Jak łapię doła to na chwilę, zazwyczaj cieszę się życiem. Jestem kobietą z wyostrzonym językiem, dowcipem, walczę o swoje do końca. Wiem, czego chcę od życia. Z wyglądu raczej przypominam delikatną kobiecinę, nic bardziej mylnego! Delikatna jestem tylko wtedy, gdy kocham całym sercem. Męża. Dzieci. Rodzinę.

Nieperfekcyjna Mama, jak sama nazwa wskazuje, siłę znajduje w swoich słabościach. Daje wsparcie i pokazuje jak łapać dystans do codzienności. Pokazuje, jak ważne jest dawanie sobie prawa do bycia sobą.

bEJtZUon

"Nieperfekcyjna Mama" nie jest typowym blogiem parentingowym. Nie znajdziesz tu porad na temat karmienia, odpieluchowania, odstawienia smoczka. Nic z tych rzeczy. Nie jestem ekspertem w żadnej z tych dziedzin. Nie interesuje mnie też, czy szczepisz swoje dzieci, czy też nie. Ale gwarantuję Ci, że znajdziesz tu cząstkę siebie. Tę cząstkę codzienną, tę która łączy wszystkie mamy bez względu na sposób rodzenia i karmienia.

Oto zaledwie kilka tytułów tekstów, które znajdziemy na blogu Nie oceniaj!, To ja jestem mamą i ja decyduję!, Nie taką mamą chciałam być, Matka matce wilkiem. Annie Dydzik udało się również stworzyć społeczność nieperfekcyjnych mam. Jest to przestrzeń, na której każdy z nas może podzielić się swoją historią o byciu rodzicem.

bEJtZUoO
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić