#blogdnia Fascynuje cię astrologia? Sprawdź!

4
Podziel się:

Jak wpływa na nasze życie nów i pełnia księżyca, czym jest horoskop urodzeniowy i jak z niego korzystać? Jeśli interesuje cię astrologia i wpływ planet na życie człowieka, odwiedź koniecznie ten blog.

#blogdnia Fascynuje cię astrologia? Sprawdź!
(Shutterstock.com)

Blog prowadzi Maria Moonset. Profesjonalną astrologią zajmuje się od 17 lat. Od czterech tworzy stronę facebookową Astrologia Pełni i prowadzi bloga. Początkowo była to jej młodzieńcza pasja, sposób poznawania siebie i świata. Potem stała się drogą do wspierania innych w rozwoju, a od paru lat stała się głównym zawodem blogerki.

Autorka zabiera nas świat sesji tarota.Opisuje dokładnie tę księgę symboli, z której wyczytać można opowieść o świecie i o sobie samym. Język Tarota pozwala nazwać to co jeszcze nie nazwane, a jedynie przeczuwane - przekonuje. Pisze czym jest kalendarz księżycowy. Jaki ma wpływ na nasze samopoczucie, emocje i potrzeby. W jaki sposób rządzi nastrojami, które z natury rzeczy są bardzo zmienne.

Oprócz tego znajdziemy na blogu również ciekawe opisy rytuałów.Jednym z nich jest rytuał odcięcia w relacjach. Jeśli chcemy rozstać się z partnerem, ale nie wiemy jak - podobno ten sposób może pomóc nam definitywnie zakończyć nieudany związek. Uwolnić się od kogoś, kto wywiera negatywny wpływ na nasze życie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić