#blogdnia Jak być szczęśliwym? Ona to wie

Każdy z nas od czasu do czasu posłuchać co myślą, czym się zachwycają, jak patrzą na życie ludzie żyjący obok nas. Poczytajcie, jak dzieli się spojrzeniem na świat bohaterka naszego bloga dnia. Trzeba przyznać, że ma do tego dryg!

#blogdnia Jak być szczęśliwym? Ona to wie
(Shutterstock.com)

Blog prowadzi Małgosia Dawid-Mróz. Jest pisarką, redaktorką, blogerką, a przede wszystkim kobietą, która ma potrzebę inspirowania i zarażania innych chęcią zmiany. Pisanie to dla niej sposób dzielenia się tym, co myśli i czuje. Jak przekonuje, to jej droga do inspirowania i niesienia nadziei.

Dlaczego Manufaktura Radości? Ponieważ to jej fabryka. Miejsce tworzone własnymi rękami - blog dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, jak żyć lepiej, mocniej, odważnej i bardziej na własnych warunkach. Autorka jak sama mówi, głęboko wierzy, że to od nas zależy, ile w naszym życiu będzie radości, spełnienia i szczęścia.

Nagrody i wyróżnienia. W lutym 2014 r. Manufaktura Radości zdobyła prestiżowe wyróżnienie w konkursie na "Blog Roku" i zdobyła tytuł "Najlepszego Bloga Roku" w kategorii "Pasje i zainteresowania". Manufakturę tworzą także jej czytelnicy. Autorka opowiadała o swoim blogu w "Pytaniu na śniadanie", Polskim Radiu czy "Dzień dobry TVN". Manufaktura posiada swój profil również na Facebooku. Polubiło go ponad 12 tysiecy osób.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić