#blogdnia Jak żyć z psem

Podziel się:

Od tysięcy lat pies jest nieodłącznym towarzyszem człowieka. Psiarze traktują czworonogów jak przyjaciół, a nawet członków rodziny. Dla wielu bez nich życie byłoby puste i bezbarwne. Co zatem możemy dać im w zamian? Odpowiedź znajdziemy na blogu copiesnato.pl

#blogdnia Jak żyć z psem
(Pixabay.com)

Blog powstał z miłości do psiaków. Tworzą do Magda Horodyska & VESPER oraz Kasia Migdał & ODI. Vasper i Odi to rzecz jasna czworonożni przyjaciele. Cała czwórka tworzy zgrany zespół i z wielkim przekonaniem opowiada o przygodzie, jaką jest przyjaźń z psem.

Na blogu znajdziemy informacje o szkoleniach i pielęgnacji psów. Odpowiednie wskazówki pomogą nam też lepiej zrozumieć nasze zwierzęta. Wiele wpisów jest poświęconych zagadnieniom z dziedziny psychologii i nauki. Autorki zamieszczają teksty oparte na zagranicznych publikacjach, wywiadach ze specjalistami i badaniach na temat tych zwierząt.

Ale to nie wszystko. Dowiemy się także, jak m.in. świadomie podejmować decyzję o przygarnięciu lub zakupie zwierzaka, jak radzić sobie z wypadaniem sierści naszego pupila i co robić, by kleszcze zagrażające czworonogom nie przyprawiały nas o ból głowy. Całość uzupełnia bogata galeria zdjęć.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić