#blogdnia Kopiec z komiksami

Blog "Kopiec Kreta" to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika komiksu.

#blogdnia Kopiec z komiksami
(flickr.com)

Blog stworzony pod adresem dybuk.wordpress.com od kilku lat dostarcza materiału do lektury "przede wszystkim o komiksach, ale również o picturebookach". Jego autorem jest poznaniak Maciej Gierszewski.

Kopiec Kreta jest blogiem czytelniczym (...), ma otwarty charakter, co znaczy, że jeśli ktoś jest chętny do kolaboracji, to zapraszam - zachęca autor, którego recenzje przeczytać można m.in. na naszym siostrzanym serwisie wp.pl w dziale "Książki".

Poza recenzjami i opisami nowych komiksów czytelnicy znajdą też relacje z imprez branżowych, wywiady, zapowiedzi i konkursy. Wszystko, czego można oczekiwać po sensownie prowadzonym serwisie.

*Autor bloga nazywa siebie "poetą, prozaikiem, blogerem i redaktorem". *Poza własną stroną i serwisiem ksiazki.wp.pl Gierszewski publikuje też w Kolorowych Zeszytach i Alei Komiksu. Ma na koncie jedą książkę z opowiadaniami i dwie z wierszami. Równolegle do fanpage'a swojego bloga prowadzi drugi, "Są komiksy dla dzieci" oraz osobisty dziennik - pod adresem hajfa.wordpress.com.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić