Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
08.11.15 (15:25)

#blogdnia: Maszyny oczami kobiety. Interesujące...

Kto powiedział, że kobiety powinny tylko zajmować się domem?! Blog maszynyokiemdziewczyny.blogspot.com przełamuje takie stereotypy.
Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY

Autorem bloga jest Weronika. Ma osiemnaście lat i mieszka w Poznaniu. Najbardziej kocha... maszyny. Właśnie przyucza się do zawodu: technik eksploaracji portów i terminali. Jej drugą miłością, którą chciałaby w przyszłości studiować. Jej autorytetami są Stephen Hawking i Albert Enstein. Ma się na kim wzorować! Poza tym lubi różowy kolor, sukienki i szpilki. Szalony naukowiec nam się rodzi...

maszynyokiemdziewczyny.blogspot.com/
Blogerka Weronika
REKLAMA

Strona istnieje od października 2014 roku. Z początku autorka myślała, żeby prowadzić blog o fizyce, jednak zdecydowała się na opisywanie maszyn. Można tu również znaleźć informacje dotyczące transportu zewnętrznego. Blogerka ma za zadanie przybliżyć czytelnikom w przystępny sposób pozornie skomplikowany, techniczny świat.

maszynyokiemdziewczyny.blogspot.com
Artykuł na blogu maszynyokiemdziewczyny.blogspot.com

Trzymamy kciuki za Weronikę. Niech spełnia swoje marzenie i realizuje pasje. Wierzymy, że niedługo politechniki na całym świecie będą się bić o ten wybitny umysł ścisły.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij