#blogdnia: niebalaganka.pl

Z nią zapomnisz, co to rozgardiasz!

Blog niebalaganka.pl
Blog niebalaganka.pl (niebalaganka.pl)

*Niebalaganka.pl to miejsce niebanalnych i oryginalnych porad. * Traktuje przede wszystkim o planowaniu, sprzątaniu i poradach DIY. Ania Legenza, prowadząca bloga, podsuwa pomysły, które z każdego zrobią perfekcyjną panią domu.

*Dzięki niej zapomnisz o chaosie i bałaganie. * Radzi, jak stworzyć mini planner kuchannych zapasów na tablicy magnetycznej albo idealny kalendarz, który nie pozwoli nam przegapić żadnego z zaplanowanych punktów.

*Są też porady DIY, ślubne inspiracje i triki, którym nie oprze się żadnej brud. * Proponuje "kwiaty dla zapracowanych", oryginalne księgi gości oraz 10 sposobów na zastosowanie kwasku cytrynowego. Podsuwa pomysły na metamorfozę stolika, kreatywne wykorzystanie lakieru do paznokci albo lampiony ze słoików.

*Blog Niebałaganka.pl utrzymany jest w jasnej i spokojnej tonacji. * Od razu widać, że autorka bloga kocha porządek i segregację. Lekkie pióro, proste triki i rozwiązywanie codziennych "problemów" to coś, co zatrzyma odbiorcę na dłużej i sprawi, że będzie chciał tu cześciej wracać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić