#blogdnia Niezwykłe zdjęcia opowiadają o Warszawie

Aleksandra Łogusz opowiada o Warszawie poprzez fotografię. Ale to nie są zdjęcia, które może wykonać każdy z nas. Do zrobienia obrazów, prezentowanych na blogu, potrzeba odwagi, nietuzinkowej kreatywności i wyobraźni.

 #blogdnia Niezwykłe zdjęcia opowiadają o Warszawie
(Pixabay.com)

Blog Blogusz przedstawia fotografie Warszawy widzianej z dachów wieżowców oraz mało dostępnych i nietypowych perspektyw. Jak mówi sama autorka:

Odkrywam i uwieczniam piękno miasta, które pomimo tragicznej historii dynamicznie rozwija się i przeistacza w nowoczesną metropolię. Odwiedziłam niezliczoną ilość dachów, budów, inwestycji. Fotografowałam również Warszawę z wież kościelnych, latałam dronem, a nawet.. samolotem, na pokład którego zaprosił mnie Lataj z Derym; dokumentowałam z aparatem budowę II linii Metra Warszawskiego.

Zdjęcie artystki „Sen o Warszawie” zostało uznane przez magazyn Warsaw Insider za Zdjęcie Roku 2014. A dzielnica Śródmieście zaproponowała Aleksandrze Łogusz wydanie kalendarza.

Fotografując architekturę, infrastrukturę czy życie miejskie staram się zaskakiwać, przekazywać moim odbiorcom jak największą dawkę pozytywnej energii, i uświadomić im (zarówno tym którzy dopiero przyjechali do Warszawy, tym rodowitym, jak i obcokrajowcom), że mamy powody do dumy.

Na stronie znajdziemy również ciekawostki – relacje z wystaw, recenzje filmowe czy wywiady z ciekawymi ludźmi.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić