#blogdnia Porady na wagę złota. Nadchodzi trudny czas dla alergików

1
Podziel się:

W kalendarzu jeszcze zima, a niektórzy z nas już odczuwają charakterystyczne swędzenie oczu. Kiedy wszystko wybuchnie zielenią, alergicy będą przeżywać koszmar. O tym jak sobie pomóc i łagodniej przejść ten czas pisze Paula.

#blogdnia Porady na wagę złota. Nadchodzi trudny czas dla alergików
(Pixabay.com)

*Blog Urok życia alergika powstał z potrzeby dzielenia się własnym doświadczeniem. *Autorka jest alergiczką odkąd pamięta. Ta przypadłość - w wersji "mega" – dokucza również jej synkowi. Można powiedzieć, że chociaż bez dyplomu, jest specjalistką w tej dziedzinie.

*Zaczerwienienie skóry, wysypka, kichanie czy kaszel. *Objawów jest mnóstwo. Jak mówi Paulina, lekarze i leki mogą pomóc, choć 90% sukcesu zależy od nas samych. Zmiana trybu życia, sposobu pielęgnacji i dieta eliminacyjna – wprowadzając to z pełnym zaangażowaniem w nasze życie możemy wygrać w walce z alergią

*Jeśli potrzebujesz pomocy i wiedzy, ten blog to dobre miejsce. *Dowiesz się jak znaleźć dobrego alergologa i jakie badania należy zrobić w pierwszej kolejności. Poznasz przepisy dla alergików oraz wiele innych rad, które w życiu z tą chorobą mogą okazać się bardzo przydatne.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić