#blogdnia: Radzi co zrobić, gdy twoja partia nie dostała się do Sejmu

Na tym blogu znajdziecie dosłownie wszystko.

Stay Fly
Stay Fly (Facebook.com)

Podróże, jedzenie, moda, polityka, porady i dużo własnych przemyśleń. Tak w dużym skrócie można podsumować Stay Fly to blog autorstwa Janka, który sam o sobie pisze tak: "Chodzę z głową w chmurach, każdego dnia potykając się o worek doświadczeń i kontener marzeń."

Jan prowadzi bloga od 2011 roku. Autor dosłownie "chłonie rzeczywistość" - w swoich wpisach swobodnie skacze pomiędzy różnymi tematami, dzięki czemu znalazł sporą rzeszę fanów. Nam szczególnie przypadł do gustu jego ostatni wpis "Jak reagować gdy parta, na którą głosowałeś nie wygrała wyborów?".

Autor trafnie podsumowuje to, co działo się w niedzielę w mediach społecznościowych. Oto kilka ze szczególnie urzekających "porad", które Jan zamieścił na swoim blogu:

"Napisz, że wyjeżdżasz z kraju. Przy wyborach prezydenckich podziałało, więc czemu teraz taki status miałby nie zebrać wielu polubień?"

"Zadeklaruj, że będziesz na bieżąco rozliczał wygraną partię z obietnic. Pomijając, że to przydałoby się każdej partii i każdemu politykowi, który kiedykolwiek dorwał się do władzy. I na którego wcześniej głosowałeś."

"Wstaw mema z Kwaśniewskim. I co z tego, że od dawna nie jest aktywnym politykiem? Zdjęcie Olka to pewne lajki i szery."

"Uznaj, że tak właśnie działa demokracja. I że jeśli chcesz żyć w kraju z takim ustrojem, to musisz akceptować, że nie zawsze będzie po Twojemu. Tylko tak jak zdecyduje większość."

Autor szczególnie poleca tę ostatnią radę. A wy?

Źródło:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić