#blogdnia Rozmawiają o filmie. Dołączysz się?

0
Podziel się:

Autorów bloga łączy niezaspokojony filmowy apetyt. Ich wspólną pasją jest kino. Jeśli ty również kochasz filmowy świat – znajdziesz tam mnóstwo ciekawych inspiracji.

#blogdnia Rozmawiają o filmie. Dołączysz się?
(Pixabay.com)

Blog prowadzi trzech mężczyźn. Dominik Sobolewski – "który w kinie spędził większość dzieciństwa", Maciej Stasierski – "który nie od zawsze kochał kino" i Tomasz Samołyk – "który swoją neurozę filmową tłumaczy fascynacją "Parkiem Jurajskim".

Jak sami piszą – kino to ich drugi dom. Wychowali się tam, dorastali i ciągle tam wracają. Pochłaniają filmy tonami. Wymieniają się refleksjami na ich temat, czasem się zgadzając, a czasem walcząc na argumenty.

Chcą pokazać swoim czytelnikom jak to jest bawić się w kino, czerpać z tego zabawę i przyjemność. Oceniają każdy film, jaki wpadnie im w ręce. Starają się pokazać, na co warto się do kina wybrać, a co omijać szerokim łukiem.

Wszystko podane jest w przystępnej formie – bez lania wody i pustych pochlebstw. Jak mówią o sobie, nie chcą uzurpować sobie prawa do posiadania monopolu na prawdę i jedyną właściwą wersję ostateczną. Zostawiają otwartą furtkę do dyskusji, czytelnik sam mógł postawić "kropkę nad i".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić