#blogdnia Rzeczowo o modzie męskiej

Podziel się:

Blogów modowych dla dziewczyn jest na pęczki. Inaczej wygląda sytuacja, gdy profesjonalnej wskazówki lub po prostu inspiracji potrzebują mężczyźni. Na szczęście jest mrvintage.pl.

Mr.Vintage
Mr.Vintage (mrvintage.pl)

*To polski blog modowy skierowany właśnie do panów. *Jego autorem jest Michał Kędziora – facet, który zna się na rzeczy i wie o czym pisze. Widać to wyraźnie po jego tekstach. Są przemyślane, zawierają przydatne informacje i niejednokrotnie ciekawostki. Śledząc blog Michała wiemy, co aktualnie jest w modzie. Sugerując się jego radami raczej nie popełnimy faux pas.

Blogi to dla wielu osób także pomysł na biznes. Wie to też Michał, który wielokrotnie współpracował już z różnymi producentami. Takie teksty na szczęście zawsze są związane bezpośrednio z tematyką bloga i mimo zauważalnej wzmianki o zleceniodawcy, nie biją tym po oczach.

Dobre opinie wśród czytelników to nie wszystko. Mrvintage.pl był wielokrotnie wyróżniany w różnych konkursach kategorii blog modowy. Michał Kędziora to także autor książki „Rzeczowo o modzie męskiej”, która była swojego czasu bestsellerem. Jeśli zatem szukacie sensownych rad jak się ubrać, ten blog powinien być pierwszym jaki odwiedzicie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić